FIT PRZEMIAN WRZESIEŃ – LISTOPAD 2017

Kalina to matka dwójki dzieci. Fantastyczna żona i przyjaciółka. W dom, gotowanie i dbałość o swój związek wkłada ogromne serce. Kalina postanowiła zawalczyć także i o swoje dobro. Za sprawą regularnych treningów i ścisłej diety udało jej się osiągnąć niesamowity sukces. Przez 3 miesiące Kalina utraciła 11 kg, w tym 9 kg tłuszczu.

kalinka

Kasia, studentka. Niesamowita osoba z pasją. Często przekłada swoje „ja” nad obowiązki. Kasia pod naszym okiem utraciła 3 kg. Może Tobie wydaje się to mało, ale my wiemy, ile Kasia musiała włożyć w to pracy.

kasia3

collage-1500612723911

Basia – to kobieta dynamit! Kiedy Tobie wydaje się, że już nie możesz z jej ust usłyszysz: „weź, nie wymyślaj”! Swoją systematycznością, ciężką pracą i zaangażowaniem uzyskała bardzo niezły wynik. Basia również systematycznie wypełnia moje kalendarze motywacji, które dają jej nowego powera. Podniesione pośladki i wyszczuplenie brzucha.

collage-1500706204853

Ola. Podczas naszej metamorfozy Ola przygotowywała się do swojego ślubu, więc możecie się domyślać, że jej motywacja rosła z dnia na dzień. Ola to osoba, która miała chwilę zwątpienia, ale pod naszym okiem udało się stracić aż 6kg. 

ola

Pani Teresa urzekła nas swoją osobowością. Dojrzała, przepiękna kobieta, która w swoją metamorfozę zaangażowała również męża. Wspólnie w warunkach domowych wykonywali treningi zarówno te mocne, jak i te wzmacniające kręgosłup. Powiem jedno: FANTASTYCZNA KOBIETA. Pani Teresa uzyskała zdrowie, energię i zadbała o swój kręgosłup.

tereska-3

Agnieszka. Niezwykła ilość wrodzonej motywacji. Nie było łatwo, ale zdecydowanie było warto! Agnieszka uzyskała wynik – 6kg

metamorfozaagnieszka

Paulina to dziewczyna z wielkim pokładem chęci! Zdobywała wiedzę i cały czas dopytywała, co i jak powinna wykonać. To bardzo cenne doświadczenie! Paulina uzyskała wynik

metamorfozapaulina

Karolina. Matka dwójki dzieci, a daje sobie radę znaleźć czas na trening, nawet w domu, kiedy małe szkraby już śpią 🙂 Karolina uzyskała wynik:

metamorfozakarolina

METAMORFOZY STYCZEŃ – CZERWIEC 2018

METAMORFOZY PO 1 MIESIĄCU

 

 

METAMORFOZY PO 2 MIESIĄCACH

METAMORFOZY PO 3 MIESIĄCACH

  

 

 

 

METAMORFOZY LIPIEC – WRZESIEŃ 2018

Aleksandra 7 tygodni:

waga: – 2,3 kg
pępek: – 9 cm
5 cm nad: – 6cm
5 cm pod: – 7 cm

Angelika 8 tygodni:

waga: – 2,6 kg
obwody brzucha: – 18 cm

FIT PRZEMIANA – 4 TYGODNIE

fit-przemiana-trojmiejska-mama-obwod-brzuchafit-przemiana-trojmiejska-mama-olafit-przemiana-trojmiejska-mama-dorota