Agnieszka to mama i kobieta pracująca. Każda osoba z która pracuje wypełnia indywidualną ankietę w celu zwiększenia mojej świadomości jakie „problemy” będziemy musiały pokonać.

 

JAK WYGLĄDA DZIEŃ AGI?

„Wstaje wcześnie rano tj. 5:30 i trenuje, ogarniam dwójkę dzieci, które chodzą do szkoły i o 8 jestem w pracy. Przychodzę do domu o 15:00 ogarniam dom i obiad i tak około 17:00 można powiedzieć, że mam trochę spokoju. Następnie o 19-20:00 kąpie maluszka i kładę spać i dopiero, kiedy mały idzie spać, ogarniam siebie”.

 

 Zdradzam Wam dziennik z miesiąca Luty.

  • Agnieszka wykonywała moje treningi w domu oraz podejmowała trening na siłowni.
  • W pewnym momencie odpuściłyśmy tydzień treningów z racji małego dziecka.

Każdy nowy etap wiąże się z nowymi celami i nowymi zadaniami, które dotyczą nie tylko samej motywacji do zdrowego stylu życia ale również motywacji do pracy nad sobą pod kątem rozwoju osobistego. Każdy nowy etap uczestniczki FIT PRZEMIANY rozpoczynają od wypełnienia zadań lub przeczytania materiałów, które mają pomóc w wyznaczaniu celów.

 

Na podstawie szeregu pytań, Aga stworzyła swój cel 4 tygodniowy.

 

Uczestnicy FIT PRZEMIANY nie muszą trzymać się liczenia kalorii. Uczymy się zdrowo odżywiać. Dziewczyny zapisują w dzienniku to, co jedzą, a ja sprawdzam i komentuje. Razem wprowadzamy zmiany.

 

 

I mimo takich problemów:

„Bo u mnie jest tak, że w ciągu tygodnia siedzę bardzo dużo przy komputerze i w weekend mam go dosyć i nie zaglądam w nic przez weekend wtedy mi się robią zaległości, a dodatkowo mój Tymuś nie przesypia nocy choć zaraz skończy 10 miesięcy i wstaje do niego nawet 8 razy, więc przemęczenie i nie wyspanie daje mi trochę w kość. Trochę się pożalę Ci bo niestety nie mam ani rodzeństwa, rodzice pracują zawodowo, mąż też pracuje bardzo dużo wiec zostają nam weekendy żeby ten czas spędzić wspólnie i naprawdę raz na jakiś czas mogę Tymka komuś zostawić, a teście są 40 km stąd.  Także czasami mam bardzo ciężko. To chyba na tyle co w tej chwili chciałam powiedzieć i się wytłumaczyć Tobie”

Jesteśmy w stałym kontakcie aby sobie wzajemnie pomóc, bo tylko przez zrozumienie potrzeb drugiego człowieka jesteśmy w stanie osiągnąć sukces. 

Zapytaj o FIT PRZEMIANĘ indywidualną: kontakt@edytaszymkiewicz.pl

 

Podczas FIT PRZEMIANY Agnieszka wykonywała ćwiczenia na brzuch z mojego autorskiego planu treningowego. Kliknij w zdjęcie poniżej aby zobaczyć więcej.