metamorfoza-oferta

NOWA EDYCJA JUŻ W STYCZNIU

Fit przemiana

Wiesz, że jesteś piękna? Musimy to tylko pokazać. Szczęśliwy człowiek potrafi zadbać przede wszystkim o siebie.

START KOLEJNEJ EDYCJI JUŻ W STYCZNIU!

Jak działamy?

spotkanie

plan treningu

kontrola

Motywacja

fit przemiana

plan działania

spotkanie

Umówimy się na spotkanie w dowolnym dla Ciebie miejscu. Poznam Twoje potrzeby, słabe i mocne strony. Omówimy cel, który chcesz osiągnąć i zdecydujemy jakie kroki zawrzemy w Twoim dzienniku treningowym! Dokonamy pomiaru składu ciała i obwodów.

plan treningu

Omówimy dziennik treningowy on-line. Zrozumiesz jak masz go wypełniać, dla mojej analizy. W dzienniku zawrzesz wszelkie treningi, wraz z ilością powtórzeń, obciążeniem czy ilością serii. Będziesz skrupulatnie wpisywać zjedzone posiłki, bym mogła pomóc Ci je modyfikować i urozmaicać. Regularnie będziesz wpisywać swoje pomiary i zadnia motywacyjne. Licz na moją stałą kontrolę 🙂

kontrola

Raz w tygodniu spotykamy się na treningu grupowym podczas którego poznasz nowe ćwiczenia i poprawisz technikę. Sprawdzę też Twoje postępy i zamienię słowo o Twoich osiągnięciach. Możesz stale liczyć na moją pomoc online, kiedy masz pytania, natychmiast je rozwiązuj.

motywacja

Możesz mieć najlepszy plan treningowy, ale bez stałej motywacji nie osiągniesz sukcesu, dlatego ja muszę o to zadbać. Studia z rozwoju osobistego, które rozpoczęłam, uczą mnie, jakie kroki mogę podjąć, aby doprowadzić Cię do celu.

metamorfoza

Nie zależy mi tylko na Twojej przemianie wizualnej. Chcę aby Twoje życie nabrało kolorów, dlatego przez cały okres dostaniesz dużą ilość wiedzy czym jest fit życie i jak się w tym poruszać. Zaczniesz spełniać swoje marzenia i realizować odwlekane zadania. Osoby, które ukończą pełną metamorfozę trwającą 3 miesiące przejdą przemianę wizualną! 

zobacz

Przemiany Klientek

Jak wygląda dziennik

Twoje pomiary

Przemiany uczestniczek VIDEO

Cena miesięcznej metamorfozy 300 zł


umów się na spotkanie lub napisz jeśli masz pytania

Messenger

kontakt@edytaszymkiewicz.pl

793 143 478

Loading...