O mnie

„Zrób z tego styl życia, a nie przykry obowiązek”

Sport, a raczej szeroko rozumiana aktywność fizyczna jest moim stylem życia.

Od najmłodszych lat, trening to jeden z elementów mojego dnia. Nie chcę wypisywać wszystkich szkoleń, które mam na swoim koncie, mam nadziejże, że wystarczy Ci informacją, że od blisko 12-tu lat codziennie poszerzam swoją wiedzę w zakresie treningu. Pracowałam na wielu płaszczyznach od przedszkolaków do seniorów.

To ogromne doświadczenie, wyciągnięte wnioski, indywidualne projekty. Jeżeli trening potrzebny jest Ci tylko do uzyskania świetnego ciała, szukaj pomocy u innych równie fantastycznych trenerów.

Moi klienci zdobywają wiedzą po co wykonują dane ćwiczenia, jak mają je wykonać aby uzyskać najlepsze rezultaty, potrafią przeprowadzić prawidłową rozgrzewkę, zwracają uwagę na stretching, ćwiczenia stabilności i mobilności. Potrafią znaleźć w ćwiczeniach odskocznie od dnia codziennego. Pracujemy przede wszystkim nad symetryczną, zdrową i atletyczna sylwetką. Dążymy do uzyskania świadomego i zrelaksowanego ciała.

Coutching, który ostatnimi czasy jest moim głównym zainteresowaniem pomaga mi w motywowaniu moich klientów do stałej pracy nad sobą. Codzienne ćwiczenia zbliżają nas do wyznaczonych celów, które starannie rozpisujemy przed rozpoczęciem współpracy.

Naszym celem jest balans – rób wszystko to, co sprawia Ci radość. Spełniaj się zawodowo, prywatnie i miej czas na pasję. Nie ukrywam! Zmiana to długa droga, musisz włożyć wiele wysiłku! Razem będzie Nam łatwiej.

Zacznij żyć. Zainspiruj się życiem.