SPRAWDŹ PROGRAM: „JESTEM WAŻNA”!


BONUS: FINAŁ TOTALNA METAMORFOZA – zobacz efekty!

Program „Jestem ważna” to program dla zdecydowanych kobiet, które podejmą się wyzwania trwającego 12 tygodni aby zobaczyć siebie w zupełnie innej odsłonie. To program dla kobiet, które chcą należeć do małego grona innych uczestniczek aby pod okiem i ogromnym wsparciem profesjonalistów zrealizować swoje cele sylwetkowe i wydobyć z siebie piękno.

To program dla kobiet, które wiedzą, że są wyjątkowe i muszą mieć swój indywidualny plan treningowy bo tylko tak osiągną swoje cele. To program dla kobiet, które nie lubią liczyć kalorii ale wiedzą, że zdrowe odżywianie jest ważne, dlatego chętnie skorzystają z gotowych planów żywienia, które zmodyfikują pod siebie. To program dla kobiet, które chcą się nauczyć zdrowego stylu życia i dbałości o siebie w taki sposób aby po programie samodzielnie kontynuować naukę.

I na koniec…. to program dla kobiet, które chcą poczuć MEGA POWERA!

 Ogromnym plusem jest to, że nie ma znaczenia, kiedy do nas dołączysz, ani tym bardziej – z jakich zakątków świata! Program prowadzony jest za równo online, z wykorzystaniem specjalnej platformy i pod czujnym okiem trenera personalnego jak i stacjonarnie.

Po zakończeniu programu możesz przejść TOTALNĄ METAMORFOZĘ. Możesz spotkać się z nami w Gliwicach lub w Gdańsku aby pod okiem stylistki, makijażystki i fotografa uwiecznić swoją pracę i piękno. Obiecuje, że będzie naprawdę kobieco 🙂 Napijemy się lampkę wina, zjemy wyśmienity deser i przede wszystkim spędzimy razem czas 

kalinka

kasia3

tereska-3

metamorfozaagnieszka

metamorfozapaulina

metamorfozakarolina