Odżywka białkowa to super szybkie rozwiązanie aby uzupełnić białko w diecie. To również możliwość skomponowania prostego posiłku, kiedy nie mamy za wiele czasu. Jako mama i osoba będąca głównie na diecie roślinnej uważam białko za wartościowy produkt w mojej kuchni.

POZNAJ 10 MOICH ULUBIONYCH PRZEPISÓW NA KOKTAJLE I DESERY Z ODŻYWKĄ BIAŁKOWĄ

DWA MOJE ULUBIONE

Koktajl z malinami: Mały jogurt naturalny, średni banan, garść malin, miarka odżywki i odrobina mleka migdałowego. Wszystko zblendowwać.

Shake potreningowy: Płatki owsiane 3 łyżki, pół banana, garść malin, miarka odżywki i szklanka mleka roślinnego.

SMACZNEGO 🙂

Jeżeli lubisz się zdrowo odżywiać ale zależy ci na tym aby przygotowanie posiłków było szybkie i proste to dołącz do mojej platformy żywienia. Jeżeli nie lubisz wyrzucać jedzenia i marnować pieniędzy na drogie produkty to skorzystaj z tygodniowych przykładowych planów, które łatwo możesz zmodyfikować pod swoje preferencje smakowe. W filmach edukacyjnych wyjaśniam jakie tipy zdrowego odżywiania zastosowałam w danym planie i zdradzam wskazówki szybkiego gotowania. Możesz dowolnie wykorzystywać zdrowe przepisy na: śniadania, obiady, kolacje, desery i koktajle i czerpać inspirację. Odżywiaj się bez liczenia kalorii ale z uważnością na budowanie relacji z jedzeniem i odróżnianiem głodu od apetytu.

KLIKNIJ W ZDJĘCIE ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ