Cześć!

Z tej strony Edyta. Mama, trenerka i instruktorka fitness, która od 10 lat z zamiłowaniem prowadzi zajęcia zdrowego kręgosłupa. I wiesz co? Ogromnie się cieszę bo mam nadzieję, że weźmiesz udział w wyzwaniu. Nie przedłużam i już wyjaśniam na czym polega wyzwanie:)

START WYZWANIA „Kręgosłup i biodra” – 13.04.2021 (wtorek)

CEL WYZWANIA

Podczas 3 dni dowiesz się, co każdego dnia nieświadomie i negatywnie robisz pracując przed komputerem, używając telefonu czy prowadząc auto. Dowiesz się dlaczego twoja sylwetka może, albo już wygląda tak, jak na poniższym zdjęciu i na co zwrócić uwagę w codzienności. Poznasz najskuteczniejsze ćwiczenia, które możesz wykonywać każdego dnia aby poprawić wygląd sylwetki i pozbyć się bólu.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO WYZWANIE ?

Przez 3 kolejne dni spotkamy się na 20-minutowy trening. Każdy dzień to osobna partia: KLATKA PIERSIOWA, BIODRA ORAZ KRĘGOSŁUP PIERSIOWY. Na wstępie krótko opowiem co robisz nieświadomie, podam najważniejszą wskazówkę do codziennej indywidualnej pracy i wykonamy trening.

DOŁĄCZ DO WYZWANIA

  1. Zapisz się na listę (spokojnie, nie wysyłam spamu ale ty go sprawdź bo być może moja wiadomość właśnie tam trafi) . Zapisanie się na listę wiąże się z tym, że po ukończeniu wyzwania otrzymasz skrócony film z ćwiczeniami, które wykonywaliśmy podczas wyzwania wraz z zadaną liczbą powtórzeń. OTRZYMASZ RÓWNIEŻ BONUS NIESPODZIANKĘ 🙂

2. Bądź ze mną na żywo! Na Instagramie każdego dnia spotkamy się o godzinie 09:00. Uwaga! Filmy z treningu dostępne będą tylko przez 3 dni. Pamiętaj aby zapisać się na listę, bo możesz zapomnieć o treningu 🙂

3. Dołącz do grupy „BABSKIE FIT ŻYCIE”. Każdego dnia trening zostanie udostępniony o godzinie 10:00 i zostanie już na zawsze. Udział w grupie ma swoje dodatkowe plusy. Każda osoba, która wykona trening i zostawi komentarz pod danym treningiem weźmie udział w losowaniu nagrody. Po 3 dniach ( i po zostawieniu 3 twoich komentarzy np. opinii o treningu) będziesz miała szansę otrzymać 12 TYGODNIOWY PROGRAM PROZDROWOTNY NA KRĘGOSŁUP I BIODRA.

Przy okazji, dołączysz do społeczności kobiet, które chcą być FIT w sposób realny i możliwy do wykoniania, a nie taki, jaki oferuje nam świat online z presją i rygorem.

Nie zastanawiaj się! Jedyne, co możesz stracić to szansę aby poprawić swoją sylwetkę i pozbyć się bólu. Twój kręgosłup na pewno ci za to podziękuje lepszym samopoczuciem.