RZUCAM CUKIER! Modeluje pośladki i brzuch.

 

Chcesz poczuć powera, którego na co dzień mają moje klientki ?

Chcesz sprawdzić czy twoje posiłki są naprawde zdrowe?

Chcesz nauczyć się w dwa tygodnie pić regularnie wodę ?

Chcesz już po pierwszych dniach wyzwania poczuć, że twój brzuch jest lżejszy ?

Chcesz abyś to ty rządziła swoim żywieniem, a nie ono Tobą ?

Chcesz wykonać ze mną treningi, które podnoszą pośladki w górę i modelują brzuch?

 

To proste! Dołącz do wyzwania!

 

 

 

 

Przygotowałam to wyzwanie z myślą o Tobie. Przygotowałam to wyzwanie dla osoby, która chce być zdrowa na lata, która chce mieć zdrowe jelita, dobrą energię i mieć kontrolę nad swoim odżywianiem.

Cukier jest ukryty wszędzie i kiedy go nie widzisz dużo łatwiej wprowadzić go do organizmu. Co robi cukier? Z roku na rok przybliża cię do chorób, zaburza twoje emocjonalne jedzenie, spowalnia twój metabolizm i niszy twoje zdrowe komórki. Cukier powoduje, że twoje usilne starania idą na marne i nie widzisz efektów. Jeśli występuje u ciebie podjadanie, brak efektów, brak energii i kompulsywne najadanie się to często wynik cukru. A co z chorobą, którą kobiety nazywają cellulitem? Tutaj też w znaczniej mierze winny jest cukier. Jemy dużo! Często zdecydowanie za dużo ukrytego cukru, a co z tym, który widzisz? Co z ciasteczkami, czekoladkami, słodkimi napojami, sokami, jogurtami owocowymi, ketchupem, drożdżówkami itp ? Masz nad tym kontrolę ? Jakie niezaspokojone potrzeby decydują o tym, że sięgasz po słodkie? A może to uzależnienie? Czas to zmienić! Ale inaczej! Jeżeli myślisz, że to kolejne wyzwanie typu “STOP! OD DZIŚ ZAKAZ JEDZENIA SŁODYCZY” to się mylisz, To nie o to chodzi. Będziesz mogła zjeść coś, co lubisz ale w innym stylu.

Chcę abyś zrozumiała proces w który zdecydujesz się wejść. Chcę abyś rozumiała po co i dlaczego chcesz wykonać dane kroki. Chcę abyś wiedziała jakie produkty są wartościowe i będą poprawiać twoje zdrowie, a które zdecydowanie warto wykluczyć i przede wszystkim jak bezpiecznie to zrobić.

Chcę abyś wiedziała, że nie będziesz w tym sama. Nie odpuścisz bo zrobimy to razem. Może napiszę inaczej “otworzę twoje oczy i umysł na nową przemianę – przemianę twojego wnętrza”. Sprawdzisz jakie emocje i dlaczego chcą słodkiego. Przy redukcji cukru będzie towarzyszyła nam aktywność fizyczna. Cukier zamienisz na ruch i dzięki temu stracisz kilka centymetrów. Na pewno dasz radę! Treningi są do wykonania dla każdego, nie ważne czy dopiero zaczynasz czy jesteś już zaawansowana.

Powiem ci coś jeszcze. Im szybciej dołączysz do wyzwania tym szybciej przed wyzwaniem otrzymasz zadanie do “obserwacji siebie”. Być może już dokona się ciekawa zmiana.

 

Będę mamą aktywna fit ciąża 0-6 miesięcy

Co zawiera wyzwanie?

 

R

KROK 1/ 1-2 dni prawidłowego oczyszczania. Poczujesz się lekko i przygotujesz ciało do wprowadzenia zdrowych posiłków.

R

KROK2/ Otrzymasz zalecenia odżywiania i konkretne przykłady posiłków, które zastosujesz podczas wyzwania.

R

KROK 3/ Wykonasz 8 treningów , które dodadzą Ci energii i motywacji do zmiany.

R

KROK 5/ Poranne video dotyczące zdrowego odejścia od cukru w diecie. Nagrania będą dotyczyły również psychofizycznych zachowań ciała i umysłu związanego z żywieniem.

R

KROK 6/ Dołączysz do grupy w której czeka na Ciebie wyzwanie

R

KROK 7/ Wszystkie materiały zostaną dla Ciebie już na zawsze.

R

KROK 8/ Nie trać czasu na zastanawianie się! Dołącz do wyzwania.

NIE DZIAŁASZ SAMA! MASZ WSPARCIE I KONTROLĘ KAŻDEGO DNIA