Babski

FIT & SLOW WEEKEND

Zdaniem uczestniczek NAJLEPSZE wyjazdy dla kobiet.

4-6 sierpień 2023

DLA KOGO JEST TEN WYJAZD?

Nie ważne ile masz lat! Możesz do nas dołączyć. To wyjazd dla kobiet, które chcą mieć cały weekend tylko dla siebie! Dla kobiet, które chcą otrzymać ogromną dawkę motywacji do zdrowego stylu życia i inspiracji do zadbania o siebie. Zdala od zgiełku spędzisz czas w magiczym miejscu w którym w ciągu dwóch dni doświadczych tylu rzeczy, których sama nie zrobiłabyś przez miesiąc. Razem z innymi kobietami stworzysz przestrzeń w której będziesz mogła rozruszać ciało, zresetować umysł i nabrać wiele świeżej energii do działania.

16 MIEJSC

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

ZAKWATEROWANIE

Leśniczówka Gaja, Kaborno 36. Cudowne i magiczne miejsce na Warmii wśród zieleni przy dzikiem stawie. Dom prowadzony z serem do ludzi i szacunkiem do natury.  Cena zawiera:

– dwa noclegi w pokoju 2-osobowym, 3-osobowym lub 4-osobowym

– pełne wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja). Przepyszne jedzenie wegańskie i wegetariańskie! Syto i naprawdę smacznie.

– bezpłatny parking

– trzy warsztaty

– zajęcia na sali 

– wieczory integracyjne

PLAN WYJAZDU

Pełny plan wyjazdu prześlę Tobie na 2 tygodnie przed datą naszego spotkania. Na pewno nie będziesz się nudzić. W chwili obecnej mamy zaplanowane:

– zajęcia na sali: fit joga, stretching, zajęcia wzmacniające pośladki i brzuch z mini gumami (nie musisz mieć swojej gumy)

– wieczorna sesja relaksacyjna [ świecie, kadzidła]

– gry i zabawy w terenie

– warsztaty beuty z naturalnymi kosmetykami [ stworzysz kosmetyki do pielęgnacji ciała, które zabierzesz ze sobą do domu]

– warsztaty kuchni wegańskiej i vegetariańskiej

– warsztaty “Skan Fit Stylu Życia”

– piknik na polanie z książką/pogaduchami

– wieczory integracyjne

 

WARSZTATY “SKAN FIT STYLU ŻYCIA”

Niezwykle interesujący warsztat, który przeskanuje twoje dotychczasowe działania. Niema nic cenniejszego niż prawda o samej sobie. Tu nie chodzi o to aby Cię ocenić, ten warsztat ma pomóc Tobie znaleźć rozwiązania na to jak czuć się swobodnie w FIT stylu życia. To spotkanie ma być wskazówką co robisz dobrze, co możesz robić inaczej, a z czego warto zrezygnować -bo to już nie działa.

Zdradzę ci sekrety najważniejszych zasad odchudzania i skutecznego redukowania tkanki tłuszczowej – sprawdzisz w jakim stopniu realizujesz je w swojej codzienności.  Ten warsztat da ci odpowiedź,co i jak robić aby czuć więcej energii, stracić kilka centymetrów czy dokonać innych ważnych zmian związanych z ogólnym dobrostanem.

Otrzymasz indywidualne wskazówki do samodzielnej pracy. Spojrzysz na swoje FIT życie z 6 ważnych aspektów, które wpływają na zdrowie, motywację i konsekwencję w fit życiu.

 

WARSZTATY “NATURE & BEUTY”

 Ostatnie warsztaty z tworzenia kosmetyków naturalnych, które poprowadziła Paulina [ Ig: czarujaca mama] zakończyły się dużymi brawami, a każda z uczestniczek wyjazdu wyjechała z torebeczką kosmetyków. Podczas tego wyjazdu będziesz miała możliwość stworzyć kolejne cuda natury: olejek po opalaniu oraz deser solno-kwiatowy. Chcę abyś razem z nami spędziła ten czas na babskich beuty pogaduchach i zainspirowała się to tworzenia kosmetyków naturalnych.

 

WARSZTATY KUCHNI WEGAŃSKIEJ I WEGETARIAŃSKIEJ

Pani Małgosia właścicielka domu na Warmii w którym będziesz miała przyjemność zamieszkać przez dwa dni jest pasjonatką kuchni wegańskiej i wegetariańskiej. Jej posiłki zadowalają każde podniebienie. Podczas warsztatów Pani Małgosia podzieli się z nami swoimi tajnymi przepisami. Każda z nas stworzy krok po kroku posiłek, który później razem zjemy. Otrzymasz nie tylko sporo inspiracji ale również przepyszne przepisy na zdrowe posiłki. 

 

Cena promocyjna wyjazdu obowiązuje do 30 czerwca 2023 r, lub do wyczerpania miejsc.

CENA ZA WYJAZD 977 ZŁ / 1277

Istnieje możliwość opłaty w dwóch ratach

Napisz na Instagramie

Najszyciej napisz do mnie na INSTAGRAMIE

KLIKNIJ

Napisz na Facebooku

Napisz do mnie wiadomość, a odpowiem na wszytskie twoje potrzeby.

KLIKNIJ

 

Zadzwoń

Jeśli chcesz zapytać o coś osobiście – zadzwoń. Jeśli nie zrealizujesz połączenia – napisz sms. 

Tel: 793 143 478

 

Kim jestem ?

Przede wszytskim kobietą, która stara się spełnić w każdej roli swojego życia. Prywatnie mama dwójki maluchów, żona i poszukiwaczka dobrych emocji. 

Zawodowo trenerka kobiet z 16 letnim doświadczeniem. Trenerka personalna i instruktorka fitness. 

Zapraszam ciebie do mojego FIT świata.