21-23 PAŹDZIERNIK 2022, AGROTURYSTYKA WIPSOWO44

 

Co zawiera oferta?

 

R

Dwa noclegi

R

Przepyszne jedzenie

R

Program zajęć poniżej

R

Możliwość konsultacji z trenerem 1:1

 

R

Warsztaty FIT TO STYL

R

CZAS DLA SIEBIE!!!

R

Babskie pogaduchy przy winie/herbacie

R

Warsztaty kosmetyczne

Zakwaterowanie

 

MAGICZNE MIEJSCE NA MAPIE POLSKI – AGROTURYSTYKA WIPSOWO44 LEARN & RESORT.
W piątek zakwaterowanie możliwe jest od godziny 15:00, a my widzimy się na spotkaniu organizacyjnym o godzinie 17:00. Podczas moich wyjazdów mocno dbam o to aby grupa od samego początku była zintegrowana, dlatego nie obawiaj się jeśli przyjedziesz sama. Dokładny plan wyjazdu wyślę Tobie do 2 tygodni przed wyjazdem.
Dostępne są pokoje 2,3 i 4-osobowe. Każdy pokój ma swoją łazienkę. W pokojach jest pościel, ręczniki i koce. Cały dom przeznaczony jest tylko dla naszej grupy. Na dole znajduje się całodobowy serwis kawowy.
Wyżywienie:
Zaczynamy kolacją i kończymy śniadaniem. Podczas dnia mamy 3 posiłki w cenie.
Dodatkowe atrakcje:
Podczas wyjazdy będziemy mogły (za dodatkową mała opłatą) skorzystać z RUSKIEJ BANI. To forma oczyszczania i regeneracji ciała.

Warsztaty “FIT TO STYL”

 

Moją misją wyjazdu jest sprawić abyś poczuła się “odświeżona mentalnie “. Chcę abyś poczuła, że możesz zacząć FIT STYL ŻYCIA zupełnie inaczej, bez presji, stresu i liczenia kalorii. Zacząć i po prosty w tym być bez cofania się do tyłu. 
Chcę abyś spojrzała na FIT STYL ŻYCIA z innej perspektywy, z takiej, która sprawia, że dbanie o zdrowie będzie dla Ciebie proste do wykonania. Jeśli pozwalisz sobie iść własną drogą, a nie taką, którą widzisz na przykład w mediach społecznościowych – szybciej osiągniesz sukces. 
Chcę abyś dała sobie przyzwolenie być FIT bez presji, diet, wyrzeczeń czy nadmiernej ilości treningów. Jeśli znajdziesz odpowiedź “po co? ” chcesz być fit, a na tym wyjeździe na pewno znajdziesz, to przekonasz się, że zmiany zaczną przychodzić każdego dnia.
Jeśli wykonasz jedno ważne zadanie, które mi pozwoliło cieszyć się zdrowym stylem życia i mimo potknięć iść dalej – każdego dnia będziesz czuła motywację do działania.

 

 

 

ZAJĘCIA

 

Najlepsza forma odpoczynku i regeneracji  to delikatna aktywność, która pozwoli poprzez oddech zredukować stres, napięcia i wprowadzić ciało do najprzyjemniejszej formy relaksacji jaką są kołyski.

Przygotowałam dla ciebie zajęcia na kręgosłup i biodra. Ćwiczenia rozciągające napięte taśmy naszego ciała. Zajęcia redukujące stres i głęboką relaksację.

Zajęcia odpowiednie są dla wszytskich, którzy po prostu chcą dać swojemu ciału odrobinę ruchu.

Ośrodek jest wyposażony w maty, koce, kostki i paski do jogi. 

 

 

 

PLAN WYJAZDU

 

Piątek

17:00 -18:00 Obiadokolacja z integracją

19:00 Sesja relaksacyjna przy świecach

Sobota

Swobodny poranek. Możesz zostać w pokoju aby poczytać książkę, przyjść na poranną kawę do salonu lub wyjść na spacer.

09:00 Śniadanie

10:00 Flow Joga dla kręgosłupa

11:00 Auto masaż ciała i joga twarzy

12:00 Babskie spotkanie w salonie. Wspólne zadanie z trenerką – analiza twojego żywienia i nauka tworzenia pełnowartościowego menu.

13:00 Obiad

Czas wolny na kontakt z naturą

Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych. Sama utworzysz dwa czasoumilacze dla twojego ciała i skóry twarzy. 

17:00 Obiadokolacja

18:00 Stretching dla kręgosłupa i bioder

19:00 Sesja wyrażania wdzięczności po której poczujesz się wyjątkowo 

20:00 Babskie spotkanie w salonie przy winie/herbacie.  Zadania integracyjne. 

Niedziela

Kawka do łóżka i sesja docenienia siebie. 

09:00 Śniadanie

10:00 Warsztat FIT TO STYL czyli o tym jakich błędów już więcej nie popełnię jeśli FIT ma być moim stylem życia. Co mogę robić aby czuć lekkość, codzienną motywację i ogrom energii. O akceptacji siebie i swoich potrzeb w dzisiejszym świecie presji piękna w mediach społecznościowych. 

 

Konsultacja z trenerem

 

Podczas wyjazdu masz możliwość umówić się ze mną na indywidualną konsultację dotyczącą twojej figury, motywacji, diety, ćwiczeń – czegokolwiek. Chętnie pomogę ci znaleść rozwiązanie na problemy, których nie potrafisz rozwiązać.

KIM JESTEM?

Mam na imię Edyta. Jestem trenerem oraz instruktorem fitness od blisko 20 lat. Zawsze uważałam, że praca z ludźmi daje mi ogromnego kopa, ale dopiero w czasie pandemii uświadomiłam sobie, jak ważne i potrzebne są relacje z innymi ludźmi. Jako autorka programu dla kobiet “FIT STYLÓWKA metodą 333”, przegadałam milion godzin z kobietami o tym, jak bardzo potrzebują przestrzeni dla siebie i oddechu od codzienności. Wiem, że każda z nas chce poczuć, że robi coś dla siebie. Wiem, że każda z nas chce, aby ktoś zdjął z niej obowiązki i zadania i dał najzwyczajniej w świecie trochę luzu. Dlatego zorganizowałam Babski Fit Wyjazd. Babski, bo będą pogaduchy przy winku i nicnierobienie. Fit, bo będziesz miała możliwość praktykować jogę/ stretching i rozruszać swoje biodra. Fit bo jedzenie jest naprawdę zdrowe. Wyjazd, bo zostawisz pracę, obowiązki i zadania tam, gdzie obecnie jesteś i ruszasz po nową energię 🙂

Jeśli chcesz dopytać o Babski Fit Weekend to napisz do mnie: kontakt@edytaszymkiewicz.pl