FIT & SLOW – BABSKI WEEKEND [24-26 marca 2023]

 

R

Wyżywienie. Zaczynamy piątkową kolacją i kończymy niedzielnym obiadem.

R

Zajęcia fitness na sali. Będzie czas na ćwiczenia, odpoczynek przy ploteczkach, wyciszenie i relaks, a także na obalenie kilku mitów odchudzania.

R

Ruska bania i sauna- czas dla ciała i umysłu z wykorzystaniem olejków eterycznych.

R

Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych. Peeling do ciała i serum do twarzy

R

Warsztaty masażu twarzy

R

Warsztat "Dietetyczna mentalność"

R

Czas dla siebie

R

Konsultacja trenerska

R

Babskie spotkanie na wino 🙂

Zakwaterowanie

 

Stare Polaszki 13 znajdują się w niewielkiej wsi na pograniczu Kaszub i Kociewia.
Stare Polaszki 13 to adres, który warto zapamiętać z kilku względów. Po pierwsze to niewielka wieś na pograniczu Kaszub i Kociewia, taka z dala od zgiełku miast, szarych zabudowań i buchających dymem kominów. Po drugie, życie jest tu kolorowe: mamy czerwone okiennice, mansardowy dach, mur pruski i różano lawendowy dziedziniec. Po trzecie: możemy pochwalić się stawem w kształcie serca i świeżymi warzywami, które możecie chrupać cały dzień. A wszystko to skąpane jest w totalnie wiejskim klimacie, w bezkresie łąk i pól oraz w smaku kompotu pitego na werandzie. Głównymi bohaterami tej historii są lasy, łąki, jeziora i cisza. Czas płynie tu wolniej, a śniadania je się do późna. Na naszych stołach królują świeże ryby z Kaszubskich jezior, ręcznie lepione pierogi, olbrzymie schabowe, rosół jak u babci oraz domowe ciasta – obiecujemy, że nie wyjedziecie stąd głodni

PLAN WYJAZDU

 

Szczegółowy plan wyjazdu wyślę Tobie dwa tygodnie przed wyjazdem.

Na co możesz na pewno liczyć?

– zajęcia jogi, zdrowego kręgosłupa, relaksacja, jeśli grupa wykaże chęć to zajęcia wzmacniające. 

– Warsztaty z tworzenia kosmetyków naturalnych, które zabierzesz ze sobą do domu. 

– Warsztaty “dietetyczna mentalność”. Jak mózg kobiety przeszkadza w swobodnym odchudzaniu i odżywianiu, kiedy jesteś na diecie. 

Ruska bania i sauna. Wieczorki integracyjne. Ognisko. Spacer. Czas dla siebie. 

Jeśli masz problem z dojazdem albo chcesz kogoś zabrać to napisz do mnie wiadomość: kontakt@edytaszymkiewicz.pl

 

Konsultacja z trenerem

 

Podczas wyjazdu masz możliwość umówić się ze mną na indywidualną konsultację dotyczącą twojej figury, motywacji, diety, ćwiczeń – czegokolwiek. Chętnie pomogę ci znaleść rozwiązanie na problemy, których nie potrafisz rozwiązać.

KIM JESTEM?

Mam na imię Edyta. Jestem trenerem oraz instruktorem fitness od blisko 20 lat. Zawsze uważałam, że praca z ludźmi daje mi ogromnego kopa, ale dopiero w czasie pandemii uświadomiłam sobie, jak ważne i potrzebne są relacje z innymi ludźmi. Jako autorka programu dla kobiet “POWER WOMEN”, przegadałam milion godzin z kobietami o tym, jak bardzo potrzebują przestrzeni dla siebie i oddechu od codzienności. Wiem, że każda z nas chce poczuć, że robi coś dla siebie. Wiem, że każda z nas chce, aby ktoś zdjął z niej obowiązki i zadania i dał najzwyczajniej w świecie trochę luzu. Dlatego zorganizowałam Babski Fit Wyjazd. Babski, bo będą pogaduchy przy winku, leżenie na plaży i nicnierobienie. Fit, bo będziesz miała możliwość praktykować jogę/ stretching i rozruszać swoje biodra. Fit bo jedzenie jest naprawdę zdrowe. Wyjazd, bo zostawisz pracę, obowiązki i zadania tam, gdzie obecnie jesteś i ruszasz po nową energię 🙂

CENA PROMOCYJNA OBOWIĄZUJE DO 18.03.2023

1277 zł – 1477 zł

Jeśli chcesz dopytać o Babski Fit Weekend to napisz do mnie: kontakt@edytaszymkiewicz.pl

Tel: 793 143 478