FIT KOBIETA

Pośladki i brzuch

Uporządkujmy chaos informacyjny. Skupmy się na jakości, a nie na ilości. Postawmy na realne efekty pracy nad piękną sylwetką i zdrowym ciałem.

 

 

Jasny plan działania i szybko widoczne efekty, nie zmieniając drastycznie swojej codzienności. Stworzony dla kobiet przez kobietę, mamę i trenerkę z 16-letnim doświadczeniem.

Jak mogę Ci pomóc? – Pięć fundamentów programu.

Program oparty jest na 5 solidnych fundamentach, które stanowią podstawę działań każdej zapracowanej kobiety i mamy.

1. JAKOŚĆ, NIE ILOŚĆ. Postaw tylko na 3 treningi w tygodniu, ale rób je dobrze. Otrzymasz ode mnie uporządkowany plan na 10 tygodni ze stopniowym zwiększaniem intensywności.

2. WIDOCZNE EFEKTY. Najwięcej czasu marnujemy na ćwiczenia, które… są źle wykonywane. Dzięki temu, że poznasz prawidłową technikę wykonywania poszczególnych ćwiczeń, unikniesz najczęściej popełnianych błędów. Będziesz ćwiczyć lepiej, jednocześnie skuteczniej, dzięki czemu szybciej zauważysz efekty.

3. CZAS TO PIENIĄDZ. Nikt nie lubi marnować czasu. Aktywne kobiety i mamy tym bardziej! A marnujemy go, gdy nie wiemy, co i jak robić. W programie Twój indywidualny dziennik poprowadzi Cię tydzień po tygodniu. Każdy trening będzie szczegółowo opisany, dzięki czemu Ty sama będziesz wiedzieć, z jakim obciążeniem ćwiczyć, na jakich partiach mięśniowych się skupiać i jak progresować treningi, aby uniknąć przestoju.

4. SMUKŁY BRZUCH I JĘDRNE POŚLADKI. Jeden z głównych motywatorów w drodze po piękną sylwetkę. Zapewnię Ci dostęp do kompleksowych ćwiczeń, które zaangażują wszystkie mięśnie pośladka, nóg i brzucha. Nie będziesz musiała wykonywać żadnych dodatkowych treningów modelujących.

5. MOTYWACJA. Wraz z zakupem programu otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w którym będę inspirować i motywować Cię do regularnej aktywności i zdrowego stylu życia.

Pamiętaj! Sukces osiągniesz tylko z konkretnym planem, dostosowanym do swojej kondycji, a przede wszystkim CODZIENNOŚCI. Systematyczność oraz dostosowywanie progresu treningowego przełoży się na wygląd Twojego ciała.

 

Co znajdziesz w programie?

Platforma treningowa

Na platformie treningowej dostępne będą dla Ciebie pełne nagrania video (380 minut).  To zestawy treningowe składające się z najskuteczniejszych ćwiczeń, które modelują sylwetkę. Główną uwagę kierujemy na pośladki, uda, brzuch, ale nie zapominamy oczywiście o plecach i ramionach. Dodałam również dwie (niezwykle ważne!) sekcje “stretching”.

Każdy trening jest szczegółowo opisany. Dzięki temu doskonale będziesz wiedziała, jaki stopień intensywności wybrać oraz jak dobrać obciążenie w poszczególnych ćwiczeniach. Podaje proponowane obciążenie dla dwóch stopni zaawansowania. Jeśli chcesz efektów – zastosuj się do mojej propozycji:)

Wyzwanie trwa 10 tygodni, a dostęp do programu otrzymujesz na 14 tygodni.

 

 

Wideo instruktażowe

To, co mogłam latami zauważyć podczas mojej trenerskiej pracy to fakt, iż nie osiągamy zamierzonych rezultatów sylwetkowych, ponieważ ćwiczenia, które wykonujemy, oparte są na złej technice. Zwłaszcza gdy ćwiczymy sami w domu.

Postanowiłam uporządkować chaos informacyjny, wobec czego oprócz nagrań z pełnymi treningami, znajdziesz również wideo instruktażowe. Filmy, gdzie pokazuję i tłumaczę technikę wykonania poszczególnych ćwiczeń. 

W każdym nagraniu zwracam uwagę na najczęstsze błędy i przekazuję dwie solidne wskazówki, które pomogą Ci lepiej wykonywać dane ćwiczenie.

Dzięki temu, możesz ćwiczyć bez kontuzji, bez napięć mięśniowych, za to z lepszym efektem kształtowania mięśni, na których się koncentrujesz. 

W dniach 25.09-01.10 na twoim mailu będzie dostępny tygodniowy kod rabatowy – 10%, OD CENY PROMOCYJNEJ. 

Cena promocyjna obowiązuje od  25.09 do 15.10 2023

JEDEN TRENING Z TRENEREM KOSZTUJE 140 ZŁ.

W tym miejscu możesz zakupić program szczegółowo opisany przez trenerkę kobiet i kształtować swoje ciało przez 3 miesiące. 

297 ZŁ ZAMIAST 397 zł

Dziennik motywacyjny

Na platformie czeka na Ciebie do pobrania papierowy dziennik treningowo – żywieniowy na 10 tygodni.

Co znajdziesz w dzienniku?

  • Miejsce na pomiary początkowe/ pomiary po 5 tygodniach i po 10 tygodniach.
  • Plan treningow i aktywności spontanicznych rozpisany tydzień po tygodniu. Dwa poziomy zaawansowania.
  • Puste karty żywieniowe w których będziesz zapisywać swoje żywienie i ilośc wypijanych płynów.

Jeśli brakuje Ci zdrowych przepisów i planów odżywiania bez liczenia kalorii, odbierz mega !BONUS! Do programu FIT KOBIETA dołącz platformę żywieniową wraz z webinarami. 

PLATFORMA “FIT TO STYL w głowie i na talerzu”

  • Ponad 200 zdrowych przepisó: śniadania, obiady, kolacje, przekąski i desery
  • Gotowe plany odżywiania na 5,4 lub 3 posiłki bez liczenia kalorii
  • Webinar – Jaką wybrać metodę odżywiania i jak ją zastosować w życiu codziennym aby bez liczenia kalorii stracić na wadze – Edyta Szymkiewicz.  
  • 1,5 h webinar “Dlaczego warto przestać się odchudzać” z psychodietetykiem Natalią Kalinowską

Miejsce w którym pomagam organizować zdrowe jedzenie dla Ciebie i twojej rodziny bez liczenia kalorii i bez presji

SPRAWDŹ TUTAJ!

 

 

Po zakupie pakietu (program FIT KOBIETA + PLATFORMA FIT TO STYL) otrzymujesz dostęp do platformy FIT TO STYL na 3 miesiące.