FIT STYLÓWKA

METODĄ 333

Zmień samopoczucie, podnieś energię, a FIT stanie się Twoim stylem życia

 

Program LIVE. 

Dla kogo jest ten program ? Jaki proces przejdziesz w 6 tygodnii ?

Dla kobiet które….

Chcą jeść proste, szybkie i  pełnowartościowe posiłki bez liczenia kalori i bez emocjonalnego podjadania.

Chcą wykonywać tylko 3 treningi w tygodniu i widzieć super efekty. 

Ciągle uważają, że mają za mało wartościowego czasu dla siebie. 

Chcą poczuć mega powera do działania. 

Potrzebują prostych rozwiązań i konkretnych narędzi aby FIT wprowadzić w codzienność. 

 

 3 Treningi w tygodniu

Wystarczy abyś wykonywała 3 treningi w tygodniu aby mieć ciało, które będzie dawało ci poczucie satysfakcji.

Jeśli dopiero zaczynasz, przejdziesz proces i wrócisz do bilogicznej potrzeby naszego ciała jaką jest ruch. Zaczniesz krok po kroku aż dojdziesz do 3 aktywności w tygodniu.

Jeśli trenujesz więcej przekonasz się, że można mniej ale lepiej, a czas, który zyskasz wykorzystasz na inne wartościowe rzeczy. 

Jeśli trenujesz ale nie widzisz efektów, czas najwyższy zmienić frustrację marnowaniem czasu na ekscytację kolejnym treningiem.

Treningi będą odbywać się live. Wszytskie zostaną zapisane na naszej grupie i udostępnione Tobie już na zawsze. 

3 Posiłki

Nie! To nie chodzi o to, że przystępując do programu będziesz musiała jeść tylko 3 posiłki w ciągu dnia.

To jest proces do świadomego jedzenia i odróżniania głodu od apetytu!

Najpierw zaczniesz od uporządkowania jedzenia i wyeliminowania podjadania. Określimy ilość posiłków i krok po kroku wprowadzimy zmiany.

Przez okres 6 tygodni nauczysz się metody żywieniowej, która pozwala tracić tłuszcz z rezerw naszego organizmu.

Będziesz w prosty sposób jeść mniej ale jakościowo lepiej. Jedzenie będzie w końcu dawało ci energię!

Otrzymasz konkretne wskazówki jak poukładać żywienie i przykładowe plany co jeść i jak komponować posiłki bez liczenia kalorii.

3 Raz w miesiącu czas dla siebie

LOVE YOURSELF czyli zadbanie o własny dobrostan, który ma napędzić motywację do podejmowania działań żywieniowo-ruchowych, a także zapewnić wsparcie na każdy dzień. Część “open mind” to spotkania z psycholożką kobiet, która pomoże odkryć Twoje wewnętrzne zasoby do pracy nad wprowadzeniem pozytywnych zmian w Twoim życiu. 

Podczas spotkań zdobędziesz przydatne narzędzia do budowania pozytywnych nawyków, weźmiesz udział w ćwiczeniach zbliżających Cię do ugruntowania realnego obrazu siebie, poszerzysz wiedzę pomocną w podejmowaniu pracy mentalnej nad zmianą.

W idei LOVE YOURSELF chodzi również o zrobienie 3 wartościowych rzeczy dla siebie w ciągu miesiąca. Niektóre zadania będą proste i przyjemnie, inne będą wymagały szczerości wobec siebie samej. 

Psycholog Natalia Grzywińska

 

Dlaczego ta metoda jest skuteczna dla Ciebie?

Robiąc mniej ale lepiej wprowadzisz BALANS. Jeśli podniesiesz jakość posiłków uzyskasz energię do działania. Mniej trenując ale jakościowo lepiej zyskasz czas na regenerację, a ta przełoży się na konsekwencję. 

Jeśli chcesz uwolnić się od zaczyniania w każdy poniedziałek, jeśli męczą cię kolejne wyzwania to ten program jest dla Ciebie.

Metoda 333 zmienia styl na FIT. Twój również. 

 

Start programu: 15 sierpień 2022 

Pierwsza edycja programu FIT STYLÓWKA METODĄ 333 w najniższej cenie.

Cena 6 tygodniowego programu LIVE: 319 zł / 449 zł

Po zakończeniu programu otrzymujesz dostęp do materiałów na kolejne 3 miesiące

NIE WIEM …. CZY DAM RADĘ ?

Metoda 333 to cel, który pomoże ci być w FIT stylu życia już na zawsze. Sam program to proces przez który przeprowadzę Cię krok po kroku. Każda z was startuje z innego miejsca ale każda podąża do wspólnego celu.  Jeszcze przed rozpoczęciem programu na naszej grupie wytłumaczę ci jak zacząć i co najlepszego możesz zrobić dla siebie w pierwszym tygodniu naszego programu.

CZY OD RAZU MUSZĘ JEŚĆ 3 POSIŁKI? 

Absolutnie nie! Najpierw każda z was wyśle mi swój obecny “plan żywienia”, a może po prostu luźne zapiski co i kiedy jesz. W nagraniu organizacyjnym wyjaśnię jak poukładać odżywianie i jakie kroki powinnaś podjąć aby zacząć zdrowo się odżywiać bez presji, wyrzeczeń i innych negatywnych emocji związanych z odżywianiem. Otrzymasz również indywidualną krótką poradę dotyczącą Twojego odżywiania. Dopasujesz metodę żywienia do swojej codzienności i rozpoczniesz swoją przemianę z uśmiechem na ustach.

NIE WIEM CZY DAM RADĘ ĆWICZYĆ 3 RAZY W TYGODNIU.

Spokojnie. Pamiętaj, że to cel, nie wymóg! Jestem dla Ciebie przez cały okres trwania programu. Możesz napisać do mnie i indywidualnie doradzić się w kwestii ruchu. Pamiętaj, że zwykły spacer to dla niektórych osób może być niezły trening.

Treningi LIVE prowadzone są również metodą 333. Możesz wykonać 20-minutowy trening i zakończyć aktywność. Możesz również pokonywać kolejne etapy i ćwiczyć 30 lub 40 min. Każdy etap będzie odpowiedni.

A CO JEŚLI NIE BĘDĘ MOGŁA WZIĄĆ UDZIAŁU W SPOTKANIU LIVE?

Wszystkie spotkania odbędą się na naszej grupie. Po spotkaniu live od razu udostępniam materiał, który będzie czekał na Ciebie przez kolejne 3 miesiące. Doświadczenie w prowadzeniu grupowych spotkań pokazuje mi jednak, że każda z was chce jak najszybciej odrobić zaległości.

NIE WIEM CZY TO JEST DOBRY MOMENT ?

Jeśli w ogóle to czytsz to TAK, TO JEST TEN MONET! Wiedz również, że pierwsza edycja tego programu jest najtańszą edycją. Każda kolejna będzie rosła w górę.

A CO Z ŻYWIENIEM? JAK BĘDĘ KOMPONOWAĆ POSIŁKI?

Otrzymasz ode mnie przykładowe plany żywienia, które są proste i szybkie do wykonania. Będziesz mogła korzystać z mojej bazy przepisów. Każdy posiłek możesz zmodyfikować pod siebie. Nie liczymy kalorii, uczymy się jedzenia intuicyjnego.

ĆWICZĘ, ZDROWO JEM ALE NIE WIDZĘ EFEKTÓW, CZY TO PROGRAM DLA MNIE?

Tak, jak najbardziej. Bardzo często w mojej pracy spotykałam takie osoby. Być może popełniasz jakieś małe błędy i po szybkim wyeliminowaniu zobaczysz pierwsze zmiany. A może twoje ciało jest już w mocnej adaptacji i czas zrobić coś inaczej? Tak. Program jest dla Ciebie.

ZAPRASZAM RÓWNIEŻ
BABSKI FIT WEEKEND W SOPOCIE

Kliknij w zdjęcie