FIT STYLÓWKA

METODĄ 333

Zmień samopoczucie, podnieś energię, a FIT stanie się Twoim stylem życia.

 

 

Dla kogo jest ten program? Jaki proces przejdziesz w 6 tygodni?

Dla kobiet, które….

Podejmowały już wiele prób i wydały za dużo pieniędzy na programy odchudzające. 

Chcą wydawać nawet o 500 zł mniej na jedzenie w skali miesiąca, lepiej się czuć i mieć więcej energii.

Potrzebują tego, co działa- indywidualnej pracy z trenerką

Potrzebują nowych i szybkich do wykonania zdrowych posiłków dla całej rodziny. 

Nie chcą liczyć kalorii ale w ciągu 6 tygodni chcą schudnąć 2-5 kg.

Chcą poznać skuteczny patent na podjadanie i niwelowanie słodkich przekąsek. 

Potrzebują treningów, które spalają tkankę tłuszczową, modelują ciało i pasują w grafik codzienności.

Chcą działać w małej zamkniętej grupie, która razem ze mną niewielki wycinek codzienności spędzonej w mediach społecznościowych zamieni za zadania dające w siebie. 

 

 

 

Na czym polega metoda 333?

 3 treningi w tygodniu

Wystarczy wykonywać 3 treningi w tygodniu, aby mieć ciało, które będzie dawało Ci poczucie satysfakcji.

Jeśli dopiero zaczynasz, przejdziesz proces i wrócisz do biologicznej potrzeby naszego ciała, jaką jest ruch. Zaczniesz krok po kroku, aż dojdziesz do 3 aktywności w tygodniu.

Jeśli będziesz trenować więcej, przekonasz się, że można mniej, ale lepiej. Czas, który zyskasz wykorzystasz na inne wartościowe rzeczy. 

Jeśli trenujesz, ale nie widzisz efektów, czas najwyższy zmienić frustrację marnowaniem czasu na ekscytację kolejnym treningiem.

Treningi z pierwszej edycjii już czekją na Ciebie na platformie treningowej. Nowe treningi odbywać się będą live na grupie i  kolejnego dnia będą wstawiane na platformę.  NOWOŚĆ! TRENINGI VIDEO RELAKSACJA I ĆWICZENIA ODDECHOWE, ABY SKUTECZNIE REDUKOWAĆ STRES I NAPIĘCIA.

3 posiłki + stała przekąska

Nie! Nie chodzi o to, że przystępując do programu będziesz musiała jeść tylko 3 posiłki w ciągu dnia. Zjesz 3 pełnowartościowe + jedeną stałą przekąskę. W ten sposób bardzo zaoszczędzisz czas. 

Najpierw zaczniesz od uporządkowania jedzenia i wyeliminowania podjadania. Otrzymasz gotowe plany żywienia na bazie TOP produktów, które dają energię i nie czyszczą portwela. Do każdego planu otrzymasz video w którym pokaże ci jak ja przygotowuje potrawy z planu. Chcę abyś poznała tipy szybkiego gotowania. 

Przez 6 tygodni zastosujesz metodę żywieniową, która pozwala tracić tłuszcz z rezerw naszego organizmu bez liczenia kalorii.

Dzięki mojej metodzie i prostym planom będziesz w stanie okroić miesięczny wydatek na żywność nawet o 500 zł

3 indywidualne konsultacje

Wykupując dostęp do programu otrzymasz 3 konsultacje indywidualne. 

1. Spotkanie – przed rozpoczęciem programu w celu zapoznania się i przeanalizowania twoich dotychczasowych działań. Kiedy poznam twoją codzienność i realne potrzeby powiem ci jak najlepiej wykorzystać program i na czym powinnaś skupić się w pierwszej kolejności. Każdy program grupowy wymaga odrobiny indywidualnego podejścia. 

Dwa kolejne spotkania odbędą się w wybranym przez ciebie momencie podczas trwania programu. Możesz rozwiązać ze mną problem, który sprawia ci trudność, zmienić intensywność ćwiczeń czy po prostu rozwiązać “babski fit problem”. 

 

Dlaczego ta metoda jest skuteczna dla Ciebie?

Robiąc mniej, ale lepiej wprowadzisz BALANS. Jeśli podniesiesz jakość posiłków uzyskasz energię do działania. Mniej trenując, ale jakościowo lepiej zyskasz czas na regenerację, a ta przełoży się na konsekwencję. 

Jeśli chcesz uwolnić się od zaczyniania w każdy poniedziałek, jeśli męczą Cię kolejne wyzwania, to ten program jest dla Ciebie.

Metoda 333 zmienia styl na FIT. Twój również. 

 

Dostęp do materiałów na platformie otrzymujesz na 12 tygodni. Program najlepiej powtórzyć ponownie! Na pewno nie odczujesz nudy.