WYZWANIE + SZKOLENIE

“MOCNE POŚLADKI, PŁASKI BRZUCH”

ZRÓB TO RAZ, A PORZĄDNIE!

START 29 MAJ 2023

6 TYGODNI LIVE + 6 TYGODNI POD OPIEKĄ TRENIERKI [MOTYWACJA Z GRUPĄ]

RAZEM 12 TYGODNI

NA CZYM POLEGA WYZWANIE?

Dlaczego jedne kobiety mają dobrze zbudowane pośladki, a inne ciągle narzekają ? Jak ćwiczyć aby to zmienić ?Wyzwanie ma formę szkolenia LIVE. Chcę abyś raz, a porządnie nauczyła się jak budować swoje pośladki bez nadmiernego rozbudowywania ud z przodu. Jak wyszczuplić wewnętrzną partię nóg i przede wszystkim chcę abyś wiedziała na co zwracać uwagę podczas najlepszych ćwiczeń na kształtowanie pośladków. W tym wyzwaniu wzmocnisz również brzuch. Prawidłowy oddech i stabilizacja tułowia w treningu przełoży się na szczuplejszy wygląd twojego brzucha. W wyzwaniu będziesz wykonywać ze mną treningi LIVE z najlepszymi ćwiczeniami modelującymi. Otrzymasz dostęp do ćwiczeń instruktażowych aby unikać błędów i nie marnować czasu na treningu. Poznasz również zasadę odżywiania, która pomaga redukować tkankę tłuszczową, jak i otrzymasz tygodniowe plany żywienia z bardzo szybkimi przepisami.

CO NAJWAŻNIEJSZE! Wyzwanie trwa 6 tygodni, ale to nie koniec! Po zakończeniu naszej pracy otrzymasz zalecenia jak wraz z grupą kontynuować program przez kolejne 6 tygodni, a z materiałów będziesz mogła korzystać aż przez 4 miesiące. 

CZĘŚĆ TRENINGOWA

W każdym tygodniu odbędzie się jeden  treningi LIVE zawierający najlepsze ćwiczenia na uda i pośladki oraz brzuch. Dodatkowo na platformie czekają na Ciebie dodatkowe dwa treningi do wykonania w tym samym tygodniu. Każdy trening jest inny! 

Na platformie znajdują się również filmy instruktażowe z poszczególnymi ćwiczeniami. Dzięki tym nagraniom twój trening stanie się dużo bardziej efektywny, a twoje pośladki mogą zapłonąć. 

Otrzymasz kartę treningowo – żywieniową na każdy tydzień. Twoim zadaniem będzie wykonanie 3 treningów w tygodniu z określonymi zaleceniami [wyzwanie jest zarówno dla osób początkujących i tym bardziej dla osób zaawansowanych]. Wyzwanie będzie przeprowadzone w intensywności 2:1, co oznacza, że pierwsze 2 tygodnie to pełna intensywność, a 3 tydzień [regeneracja] przeznaczymy na niezwykle ważne treningi mobilności bioder! W taki sposób powinnaś ćwiczyć jeśli chcesz być systematyczna przez kilka miesięcy i jeśli zależy ci na lepszych efektach treningowych.

CZĘŚĆ INSTRUKTAŻOWA

Od lat trafiają do mnie na treningi personalne kobiety, które ćwiczą nogi i brzuch ale nie widzą efektów. Od lat widzę na zajęciach fitness jakie błędy popełniają kobiety, które chcąc nadążyć za tempem w muzyce kompletnie gubią technikę i obciążają uda z przodu. To właśnie brak prawidłowej techniki powoduje, że marnujesz czas na treningu. Jestem przekonana, że filmy instruktażowe najlepszych ćwiczeń na uda, pośladki i brzuch poprawią twoją technikę, a to przełozy się na efekty. Video czeka już na platformie, a dodatkowe nowe nagrania opublikuję na naszej grupie. Dzięki tym nagraniom dowiesz się na co zwracać uwagę podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń, czego absolutnie nie robić i na czym się skupić w pierwszej kolejności.

 

 

ODŻYWIANIE

Przed rozpoczęciem programu otrzymasz nagranie video w którym opowiem Tobie o metodzie odżywiania, która mi i i moim klientkom pomogła spalić tłuszcz z ciała.  Otrzymasz 6 tygodniowych planów odżywiania bez liczenia kalorii. Nie musisz liczyć kalorii aby schudnąc. Możesz za to wyeliminować podjadanie, nauczyć się zdrowo komponować posiłki i cieszyć się lepszym metabolizmem. Plany są proste i przede wszytskim szybkie do wykonania.

KONTYNUACJA

Pierwsze 6 tygodni wykonasz w grupie pod moim okiem. Następnie otrzymasz zalecenia jak pracować przez kolejne 6 tygodni z osobami z którymi stworzysz zespół. Wszystkie materiały bedą już dostępne na platformie. Wiedza, którą tu zdobędziesz przełoży się na twoją świadomość treningową i na pewno zobaczysz duże efekty.

UWAGA! Najlepsza “METAMORFOZA” , która zakończy się po 12 tygodniach otrzyma ode mnie pakiet 4 treningów personalnych wraz z opieką trenerską. 

 

W PARZE TANIEJ I WIĘCEJ MOTYWACJI!

Bądź inspiracją dla innych. Jeśli zaprosisz do wyzwania drugą osobę to odbierzesz bonus. Przy zakupie programu wpisz w notatkach: imię, nazwisko i adres mailowy drugiej osoby, a tego samego dnia otrzyma dostęp do programu. 

Dostęp do programu na 4 miesiące

 

DLA PIERWSZYCH 20-TU OSÓB CENA PROMOCYJNA