POWER WOMEN

FIT TO STYL

Program dla 20-tu kobiet, które w 4 miesiące

przejdą totalną metamorfozę w ciele i w umyśle.

 

 

JEDYNY PROGRAM ON-LINE W 2023 ROKU. Program dla kobiet, które chcą przejść dużą zmianę w sferze ciała i umysłu.
Po tym procesie zmiany pozostaną już na zawsze.

Dla kogo jest ten program? Jaki proces przejdziesz w 4 miesiące?

Dla kobiet, które chcą stworzyć POWER WOMEN TEAM. Będziesz należeć do zespołu 20-tu kobiet, które przez 4 miesiące dokonają ogromnej przemiany. Jestem przekonana, że po tym okresie nasza grupa nadal będzie mocno funkcjonować.

Kim są kobiety mocy?

To społeczność kobiet, która utworzy najbardziej motywującą przestrzeń w jakiej jeszcze nigdy nie byłaś. Każdego dnia będziesz mogła liczyć nie tylko na moją pomoc ale również na inspirację ze strony uczestniczek. Od samego początku będziemy wspólnie pokonywać swoje słabości, a pierwsze pozostawisz za sobą już pierwszego dnia bardzo wyzwalającym z oceniania siebie zadaniem. Stworzymy wyjątkową przestrzeń do której nikt nie będzie miał dostępu! Program stworzyłam dla kobiet, które chcą konkretnej metamorfozy: ciała, umysłu i wyglądu zewnętrznego.  Jestem przekonana, że przynależność do tej grupy sprawi, że wytrwasz do końca!

 

 

Dlaczego warto tu być ?

ODŻYWIANIE

To 4 miesiące czasu aby uwolnić się od jedzenia emocjonalnego, raz na zawsze poukładać odżywianie, nauczyć się organizacji jedzenia i schudnąć bez liczenia kalorii. Po tym okresie wszytsko zdrowe odżywianie będzie dla Ciebie bardzo proste. W każdym miesiącu zajmiemy się określonym tematem. Czego cię nauczę?

– 3 style odżywiania spalające tkankę tłuszczową + najlepsze tipy redukcji tk.tłuszczowej.

– wyeliminowanie podjadania !!!!!

– nawyk picia odpowiedniej ilości wody

4 najlepsze zadania do pracy z emocjonalnym jedzeniem (video + materiały pdf)

– 4 zasady zdrowego odżywiania. Jeśli je zastosujesz, a tego nauczysz się w programie to już nigdy nie będziesz na diecie ( 4 spotkania live, które zostaną na grupie)

– Otrzymasz dostęp do planów żywienia i platformy z przepisami.

MUSISZ wiedzieć jedno – jedzenie to przede wszystkim twoja energia, a nie zaspokajasz nierealizowanych potrzeb psychofizycznych.

Nie musisz kupować drogich produktów ale musisz wiedzieć, które są wartościowe.

WTEDY ZYSKASZ CZAS I PIENIĄDZE

 

TRENINGI

Otrzymasz dostęp do platformy treningowej gdzie już czekają na Ciebie treningi viedo.Każdy trening jest opisany. To krótkie wskazówki jak najlepiej wykonać trening do Twojej kondycji. Dodatkowo przez całe 4 miesięce będziemy widywać się na treningach live, które przeprowadzę metodą 333. Każdy trening po rozgrzewce składa się z 3 części po 15 min – to Ty decydujesz ile części danego dnia zrealizujesz. Każda część będzie opisana np: pośladki z obciążeniem własnego ciała, ramiona z hantlami, uda i nogi z gumami, cardio i brzuch. Dzięki temu na naszej platformie powstanie ogrom 15 minutowych treningów, które będziesz mogła dowolnie łączyć. Wszystkie treningi zostaną zapisane i udostępnione za równo na naszej grupie jak i na platformie. Ważnym punktem naszej pracy będą tygodnie regeneracyjne podczas których powiem ci jak należy aktywnie zregenerować ciało.

Oprócz części modelującej ciało bardzo ważną funkcję będą pełniły treningi typu: stretching, mobiliti czy elementy jogi, które również wspólnie wykonamy.

Celem jest wprowadzenie twojego ciała w systematyczny ruch w każdym tygodniu. Jak? Wszystko zostanie jasno wytłumaczone w programie.

SPOTKANIA GRUPOWE ON-LINE [LOVE YOURSELF]

Raz w miesiącu spotkamy się on-line z całą grupą. Na tych spotkaniach poruszymy tematy związane z sferą “kobiecej mocy”. Podzielę się z Tobą moimi rytuałami, które pomagają mi budować swoją pewność siebie, które wyzwalają mnie od porównywania się z innymi i przede wszytskim, które dają mi pozytywne nastawienie do każdej zmiany. Będą to “tajne” spotkania po których poczujesz ogromną swoją wewnętrzna moc i mentalne połączenie z innymi uczestniczkami. Tylko w tym programie zrozumiesz na czym polega Twoja moc i jak wzmacniać ją każdego dnia 🙂

 

PYTANIA DO TRENERKI

Chciałabym abyś podczas naszego programu czuła się w pełni zaopiekowana i znała odpowiedzi na nurtujące cię pytania. Oprócz tego, że w każdym momencie możesz zadawać pytania na grupie to dodatkowo co dwa tygodnie będziesz mogła razem z innymi uczestniczkami zadać mi dowolne pytanie. Jeśli Ty nie będziesz pytać, bo być może w danym momencie nie będziesz wiedziała o co, to będziesz miała wgląd w pytania innych osób, co na pewno będzie dla ciebie bardzo inspirujące. Jeśli podczas programu będziesz miała problem, który wymaga zapytania indywidualnego – również chętnie pomogę. 

 

BABSKIE SPOTKANIE NA WINO

 

Taaaak … to będzie najlepsze zakończenie naszej wspólnej współpracy. W kwietniu spotkamy się osobiście jeśli tylko będziesz miała na to ochotę. Będziesz miała możliwość wyboru miejsca spotkania (Sopot lub Gliwice) aby wspólnie z innymi uczestniczkami świętować twój nowy wygląd i Twoją zmianę mentalną.Zjemy pyszną kolację, napijemy się wina i na pewno nie będziemy się nudzić. Nie zdradze Ci więcej szczegółów 🙂

Jakich kobiet szukam ?

Zdecydowanych! Takich, które chcą dużej zmiany ale nie w 4 tygodnie z dużą presją czasu. Szukam kobiet, które chcą aby FIT stał się stylem życia. 

 

Obal ze mną wszystkie mity i kity odchudzania. Bądź FIT w 2023 na własnych zasadach, które współgrają z Twoją codziennością!

Cena za 1 miesiąc – 350 zł 

ILOŚĆ UCZESTNICZEK: 20 MIEJSC

[ Płatność dokonujemy do 15. każdego miesiąca. Pierwsza płatność jest gwarancją uczestnictwa w programie. Płatności należy dokonać do 06.01.2023]