POWER WOMEN

FIT TO STYL

Program dla 20-tu kobiet, które w 4 miesiące

przejdą totalną metamorfozę w ciele i w umyśle.

 

 

Jeśli chcesz dokonać prawdziwej przemiany potrzebujesz odpowiednią ilość czasu i przestrzeni w której otrzymasz skuteczne dla Ciebie narzędzia.

Dla kogo jest ten program? Jaki proces przejdziesz w 4 miesiące?

Dla kobiet, które chcą stworzyć POWER WOMEN TEAM. Będziesz należeć do zespołu 20-tu kobiet, które przez 4 miesiące dokonają ogromnej przemiany. Jestem przekonana, że po tym okresie nasza grupa nadal będzie mocno funkcjonować.

Kim są kobiety mocy?

To społeczność kobiet, która utworzy najbardziej motywującą przestrzeń w jakiej jeszcze nigdy nie byłaś. Każdego dnia będziesz mogła liczyć nie tylko na moją pomoc ale również na inspirację ze strony uczestniczek. W momencie rozpoczęcia programu przestaniesz marnować czas i pieniądze na to, co w FIT stylu nie działa. 

Stworzymy wyjątkową przestrzeń do której nikt nie będzie miał dostępu! Program stworzyłam dla kobiet, które chcą konkretnej metamorfozy: ciała, umysłu i wyglądu zewnętrznego.  Jestem przekonana, że przynależność do tej grupy sprawi, że wytrwasz do końca!

 

 

Na czym polega program POWER WOMEN ?

ODŻYWIANIE

Otrzymasz ogrom prostych i szybkich do wykoniania inspiracji na zdrowe posiłii, które osadziłam w tygodniowe plany żywienia bez liczenia kalorii. Dzięki temu zyskasz sporo czasu dla siebie.

Czego cię nauczę?

– 3 style odżywiania spalające tkankę tłuszczową + najlepsze tipy redukcji tk.tłuszczowej.

– wyeliminowanie podjadania !!!!!

– nawyk picia odpowiedniej ilości wody

4 najlepsze zadania do pracy z emocjonalnym jedzeniem (video + materiały pdf)

– 4 zasady zdrowego odżywiania. Jeśli je zastosujesz, a tego nauczysz się w programie to już nigdy nie będziesz na diecie ( 4 spotkania live, które zostaną na grupie)

– Otrzymasz dostęp do planów żywienia i platformy z przepisami.

MUSISZ wiedzieć jedno – jedzenie to przede wszystkim twoja energia, a nie zaspokajasz nierealizowanych potrzeb psychofizycznych.

Nie musisz kupować drogich produktów ale musisz wiedzieć, które są wartościowe.

WTEDY ZYSKASZ CZAS I PIENIĄDZE

 

TRENINGI

Nie ważne w jakim miejscu jesteś! Otrzymasz konkretną informację od czego rozpocząć aktywność, ile treningów wykonywać w tygodniu i jak budować intensywność. 

Otrzymasz dostęp do platformy treningowej gdzie już czekają na Ciebie treningi viedo. Dodatkowo przez całe 4 miesięce będziemy widywać się na treningach live, które przeprowadzę metodą 333. Każdy trening po rozgrzewce składa się z 3 części po 15 min – to Ty decydujesz ile części danego dnia zrealizujesz. Każda część będzie opisana np: pośladki z obciążeniem własnego ciała, ramiona z hantlami, uda i nogi z gumami, cardio i brzuch. Dzięki temu na naszej platformie powstanie ogrom 15 minutowych treningów, które będziesz mogła dowolnie łączyć. Ważnym punktem naszej pracy będą tygodnie regeneracyjne podczas których powiem ci jak należy aktywnie zregenerować ciało.

Oprócz części modelującej ciało bardzo ważną funkcję będą pełniły treningi typu: stretching, mobiliti czy elementy jogi, które również wspólnie wykonamy.

Cel? Nawyk systematycznych ćwiczeń!

SPOTKANIA GRUPOWE ON-LINE [LOVE YOURSELF]

Raz w miesiącu spotkamy się on-line z całą grupą. Na tych spotkaniach poruszymy tematy związane z sferą “kobiecej mocy”. Podzielę się z Tobą moimi rytuałami, które pomagają mi budować swoją pewność siebie, które wyzwalają mnie od porównywania się z innymi i przede wszytskim sprawiają, że fit styl życia jest prosty do wykonania. Będą to “tajne” spotkania po których poczujesz ogromną swoją wewnętrzna moc i mentalne połączenie z innymi uczestniczkami. Tylko w tym programie zrozumiesz na czym polega Twoja moc i jak wzmacniać ją każdego dnia 🙂

Dodatkowo do programu zaprosiłam inne inspirujące kobiety, które podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. W sferze kobiecości zdradzą ci coś o czym nie mówi się głośno. Będą to krótkie spotkania jednak bardzo inspirujące. Do programu zaprosiłam 8 fantastycznych kobiet ale więcej o tym dowiesz się już podczas naszgo programu POWER WOMEN.

 

PYTANIA DO TRENERKI

Chciałabym abyś podczas naszego programu czuła się w pełni zaopiekowana i znała odpowiedzi na nurtujące cię pytania. Oprócz tego, że w każdym momencie możesz zadawać pytania na grupie to dodatkowo co dwa tygodnie będziesz mogła razem z innymi uczestniczkami zadać mi dowolne pytanie. Jeśli Ty nie będziesz pytać, bo być może w danym momencie nie będziesz wiedziała o co, to będziesz miała wgląd w pytania innych osób, co na pewno będzie dla ciebie bardzo inspirujące. Jeśli podczas programu będziesz miała problem, który wymaga zapytania indywidualnego – również chętnie pomogę. 

 

BABSKIE SPOTKANIE NA WINO

.

Taaaak … to będzie najlepsze zakończenie naszej wspólnej współpracy. W kwietniu spotkamy się osobiście jeśli tylko będziesz miała na to ochotę. Będziesz miała możliwość wyboru miejsca spotkania (Sopot lub Gliwice) aby wspólnie z innymi uczestniczkami świętować twój nowy wygląd i Twoją zmianę mentalną. Zjemy pyszną kolację, napijemy się wina i na pewno nie będziemy się nudzić. Nie zdradzę Ci więcej szczegółów 🙂

CAŁE 16 TYGODNI BĘDZIEMY PRACOWAĆ NAD TWOJĄ METAMORFOZĄ! Chcę ją zobaczyć 🙂

Jeśli nie będziesz mogła dołączyć – razem z dziewczynami sprawimy tak, że będziesz czuła się obecna.

 

Jakich kobiet szukam ?

Zdecydowanych! Takich, które chcą dużej zmiany ale nie w 4 tygodnie z dużą presją czasu. Szukam kobiet, które chcą aby FIT stał się stylem życia. Kobiet, które chcą mi zaufać, otrzymać mocne wsparcie, dużą wiedzę i konkretne narzędzia do zmiany.

Poszukuję mam, które chcą odzyskać swoją kobiecość i przestrzeń dla siebie! Poszukuję CIEBIE!

 

 Bądź FIT w 2023 na własnych zasadach. 

START PROGRAMU: 16 STYCZNIA 2023/ PROGRAM TRWA 16 TYGODNII

Cena za 4 tygodnie – 333 zł 

ILOŚĆ UCZESTNICZEK: 15 MIEJSC

[Pierwsza płatność jest gwarancją uczestnictwa w programie. Płatności należy dokonać do 16.01.2023, każda kolejna opłata do 16-go kolejnego miesiąca. Pełna opłata to 4 płatności po 333 zł]

SPRAWDŹ INNE PROGRAMY ON-LINE