HEALTHY BODY PROGRAM DLA KRĘGOSŁUPA I BIODER

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM ?

Kiedyś powiedziałabym, że dla osób, które mają dolegliwości bólowe kręgosłupa od pracy siedzącej.

Kiedyś byłam przekonana, że dla mam, które muszą kilkadziesiąt razy w ciągu dnia nosić swoje dzieci, przewijać czy karmin.

Jeszcze niedawno mówiłam, że dla osób, które często trenują swoje ciało w celu wymodelowania sylwetki.

Dziś z czystym sumieniem mówię – DLA WSZYTSKICH – którzy myślą nie tylko o tym, co jest dziś ale przede wszytskim o tym jaką sprawność chcą mieć jako seniorzy.

Dla ludzi, którzy inwestują w swoje zdrowie. Ten program jest dla osób, które chcą w aktywny sposób redukować stres i napięcia, których nadmiar powoduje ogrom chorób cywilizacyjnych. To ćwiczenia nie tylko dla zdrowia ciała ale i dla świeżości umysłu.

Jeśli twoje samopoczucie, sprawność i ruchomość ciała jest dla Ciebie ważne, to te ćwiczenie również powinny znaleźć się w twoim planie tygodnia.

Będę mamą aktywna fit ciąża 0-6 miesięcy

PROGRAM PROZDROWOTNY “HEALTHY BODY” nie jest programem naprawczym stwierdzonych wad postawy! Program ten zapobiega bólom kręgosłupa, napięciom mięśniowym i ograniczeniom ruchów, które wynikają z pracy siedzącej/pracy przed telefonem czy pracy w aucie. Program pomaga osiągać lepsze efekty w treningach kształtujących sylwetkę. Świetnie sprawdza się również dla osób, które potrzebują chwili spokoju i rozluźnienia spętego ciała. 

CENA PROMOCYJNA TRWA DO 30.01.2023

CENA REGULARNA: 237 ZŁ

Będę mamą aktywna fit ciąża 0-6 miesięcy

Co zawiera program?

 

R

Pełnowymiarowe treningi video (otwieranie klatki piersiowej, mobilizacja i otwarcie bioder, rozciąganie tyłów i przodu nóg, skręty kręgosłupa, treningi przed komputerem)

R

Plan treningowy na 12 tygodni

R

W każdym miesiącu na platformie pojawiają się kolejne nowe treningi

R

Ponad 100 skutecznych ćwiczeń na kręgosłup i biodra

R

Trening w biurze - ćwiczenia przed komputerem

Będę mamą aktywna fit ciąża 0-6 miesięcy
Będę mamą aktywna fit ciąża 0-6 miesięcy

Dla kogo jest ten program?

 

R

Dla osób pracujących za biurkiem/ z telefonem

R

Dla mam, które opiekują się maluszkiem

R

Dla osób, które chcą aby treningi modelujące były bardziej efektywne

R

Dla kobiet, które zakładają nogę na nogę

R

Dla osób, którym doskwiera ból kręgosłupa

R

Dla osób, które mają dużo stresu i brak czas na relaks

R

OBOWIĄZKOWY DLA WSZYTSKICH !!

1.TRENINGI VIDEO

 

Wykupując program otrzymujesz dostęp na 12 tygodnii.

To zestawy treningowe przeprowadzone w spokojnym tempie przy relaksacyjnej muzyce. W programie zawarłam ćwiczenia, które pomagają niwelować bóle kręgosłupa, napięcia mieśniowe i pomagają uzyskać wyprostowaną sylwetkę. PRACA SIEDZĄCA to najgorsza pozycja dla kręgosłupa i bioder, dlatego musisz zacząć ćwiczyć.

Program jest na tyle prosty, że każdy jest w stanie wykonać  ćwiczenia w warunkach domowych używając tylko maty. Wystarczy, że będziesz ćwiczyć dwa razy w tygodniu po 30 min aby poczuć różnicę.  Możesz poruszać się zgodnie z załączonym planem i wykonywać trzy jednostki treningowe w tygodniu. Możesz również treningi powtarzać codziennie. Program podzieliłam na konkretne odcinki kręgosłupa i najczęstsze dolegliwości.

 

3. TRENING W BIURZE

 

Podczas pracy siedzącej twój kręgosłup POTRZEBUJE ruchu, dlatego trening, który możesz wykonać w biurze lub nie odchodząć od komputeraz jest super rozwiązaniem. Przygotowałam dla Ciebie sporo ćwiczeń. Znajdziesz ćwiczenia, które od razu przyniosą ulgę dla kręgosłupa. 

Kliknij w zdjęcie i odbierz karty z najlepszymi ćwiczeniami na mięsnie brzucha. Dołącz do newslettera POWER WOMEN aby znać wszystkie najnowsze trendy Fit i nie marnować czasu na kity i mity odchudzania.