KRĘGOSŁUP I BIODRA – PROGRAM PROZDROWOTNY

Praca siedząca / Poprawa wyglądu sylwetki/ Poprawa efektów treningowych

 

Cześć! Mam na imię Edyta. Jestem propagatorką zdrowego stylu życia i optymistycznego spojrzenia na to, co nas w życiu spotyka. 

W zawodzie trenera personalnego pracuje 10 lat, a od 16 lat jestem instruktorem fitness. Sportem zajmuje się od szkoły podstawowej, gdzie rozpoczęłam swoją przygodę z piłką ręczną.

Cały czas zdobywam nową wiedzę z zakresu treningu, podstaw odżywiania i psychologii motywacji, ponieważ daje mi to energię do pracy oraz możliwość skutecznej pomocy moim klientom.

Zajęcia zdrowego kręgosłupa prowadzę od 10 lat i nieustannie zgłębiam z ciekawością wiedzę w tym zakresie. Ćwiczenia, które proponuję w moich lekcjach są skuteczne i przynoszą wiele korzyści dla samopoczucia i wyglądu sylwetki.

Mam nadzieję, że również i Ty poczujesz moc w takim sensie, że pozbędziesz się bólu, wyprostujesz swoją sylwetkę i poczujesz więcej energii w codzienności.

 

Będę mamą aktywna fit ciąża 0-6 miesięcy

PROGRAM PROZDROWOTNY „KRĘGOSŁUP I BIODRA” nie jest programem naprawczym stwierdzonych wad postawy! Program ten zapobiega bólom kręgosłupa, napięciom mięśniowym i ograniczeniom ruchów, które wynikają z pracy siedzącej/pracy przed telefonem czy pracy w aucie. Program pomaga osiągać lepsze efekty w treningach kształtujących sylwetkę. Świetnie sprawdza się również dla osób, które potrzebują chwili spokoju i rozluźnienia spętego ciała.

Zapraszam Cię do programu

KRĘGOSŁUP I BIODRA – PROGRAM PROZDROWOTNY

 

Będę mamą aktywna fit ciąża 0-6 miesięcy

Co zawiera program?

 

R

Program treningowy video na 12 tygodni

R

Treningi LIVE na zamkniętej grupie

R

Plan treningowy na 12 tygodi

R

Ponad 100 skutecznych ćwiczeń na kręgosłup i biodra

R

Trening w biurze - ćwiczenia przed komputerem

R

Proste rytuały - zadanie

1.Zestaw filmów treningowych

 

Program trwa 8 tygodni ale możesz kontynuować program tyle, ile chcesz.

To zestawy treningowe przeprowadzone w spokojnym tempie przy relaksacyjnej muzyce. W programie zawarłam ćwiczenia, które pomagają niwelować bół i wpływają na wyprostowaną sylwetkę. PRACA SIEDZĄCA to najgorsza pozycja dla kręgosłupa i bioder, dlatego musisz zacząć ćwiczyć.

Program jest na tyle prosty, że każdy jest w stanie wykonać  ćwiczenia w warunkach domowych używając tylko maty. Wystarczy, że będziesz ćwiczyć dwa razy w tygodniu po 30 min aby poczuć różnicę. Możesz poruszać się zgodnie z załączonym planem i wykonywać trzy jednostki treningowe w tygodniu.

Program podzieliłam na konkretne odcinki kręgosłupa i najczęstsze dolegliwości.

 

2.Treningi LIVE 

 

Przystępując do programu otrzymasz zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebook, gdzie raz w tygodniu spotykamy się na 45-minutowy trening LIVE. Wszystkie treningi są zapisane, więc możesz wykonać je w dowolnym momencie. TRENINGI NA GRUPIE SĄ DOSTĘPNE JUŻ NA ZAWSZE. 

 

 

3. Trening w biurze

 

Podczas pracy siedzącej twój kręgosłup POTRZEBUJE ruchu, dlatego trening, który możesz wykonać w biurze lub nie odchodząć od komputeraz jest super rozwiązaniem. Przygotowałam dla Ciebie sporo ćwiczeń. Znajdziesz ćwiczenia, które od razu przyniosą ulgę dla kręgosłupa. 

4. Proste rytuały

 

Kręgosłup to również magnes na nasza stres! To właśnie tutaj kumulują się napięcia związane z presją czasu czy nadmiarem obowiązków. Zadanie „Proste rytuały” to pięć prostych zasad, które możesz zastosować w swoim życiu w dowolnym momencie i miejscu.

To metody, które pozwalają zresetować umysł i chociaż na chwilę uwolnić się od natłoku myśli. Jeśli zaczniesz je stosować w swoim życiu zobaczysz, że zrobi się więcej miejsca na luz i odpuszczenie. Poczujesz jakby ktoś pozwolić ci się zatrzymać i wziąć kilka głębokich oddechów.

W planie treningowym znajduje się miejsce w którym możesz zapisywać rezultaty stosowania zadania.

Chciałabym, abyście podczas programu czuli się bezpiecznie i wiedzieli, że możecie liczyć na moją pomoc, dlatego jeżeli macie jakieś wątpliwości, to napiszcie do mnie: kontakt@edytaszymkiewicz.pl

UWAGA!!

Wykupując kurs, otrzymujesz dostęp JUŻ NA ZAWSZE 🙂

CENA: 129 zł /149 zł

PROMOCJA OBOWIĄZUJE W DNIACH 5-7.05

DOŁĄCZ DO WYZWANIA

 TRENUJ Z NAMI NA LIVE

KLIKNIJ W ZDJĘCIE I DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA.

ODBIERZ E-BOOK „LEGALNE DESERY”

UWAGA! Nie spamuje 🙂 Wysyłam tylko najważniejsze wiadomości dotyczące spotkań na żywo lub promocji programów. Po zapisniu się, sprawdź SPAM bo może trafić tam moja wiadomość.