START PROGRAMU 17 CZERWCA 2024

Prowadzenie grupowe on-line

To 6-tygodniowy program ON-LINE dla kobiet, które chcą trenować pod okiem trenera personalnego. Program gwarantuje konkretny plan treningów oraz 6 h szkolenia “6 złotych zasad odchudzania i budowania zdrowych nawyków”.

CO ZAWIERA PROGRAM ON-LINE ?

Treningi LIVE oraz treningi video

W każdym tygodniu trening live odbędzie się w poniedziałek o godzinie 18:00 oraz w środę o godzinie 09:00. Każdy trening będzie nagrany i udostępniony dla uczestniczek programu. Dodatkowo otrzymasz dostęp do platformy treningowej video w celu wykonywania samodzielnych treningów (w domu lub na siłowni). 

Plan odżywiania na 6 tygodnii

Otrzymasz bardzo prosty do wykonania, a przy tym smaczny plan żywienia na 6 tygodni. Przepisy są szybkie do wykonania, a produkty łatwo dostępne. Plany to przepisy niskowęglowodanowe, które składają się z 4 posiłków w ciągu dnia.

Szkolenie “Złote zasady odchudzania i budowania zdrowych nawyków”

To szkolenie może w znacznym stopniu zmienić Twoje podejście do procesu odchudzania i modelowania sylwetki. To najważniejsze wnioski z mojej 16-letniej pracy z kobietami. Jeśli zaczniesz stosować te zasady w swoim życiu, to zobaczysz duże zmiany w swojej sylwetce i zdrowiu. W każdym tygodniu spotkam się z Tobą na 1 h przy on-lajnowej kawie, aby jasno i konkretnie wyjaśnić pewne schematy.

FIT KOBIETA …. to styl 🙂

Dołączysz do zamkniętej grupy

Każdego dnia będę motywować cię do podjęcia działania. Na grupie odbędzie się również szkolenie “6 Złotyh zasad odchudzania i budowania zdrowych nawyków”. Szkolenie + materiały pomocnicze będą dostępne dla ciebie bez ograniczeń czasowych.

Wykonasz pomiary ciała

Przed i po programie wykonasz pomiary ciała aby przekonać się, że to co dla ciebie przygotowałam przyniesie duże zmiany. 

Dodatkowe treningi na platformie

Otrzymasz dostęp do platformy z treningmi video, które będą uzupełnieniem treningów live. Całość połączymy w plan treningowy, który wcześniej opublikuję na grupie zamknietej. 

Filmy instruktażowe

Na platformie treningowej znajdują się filmy instruktażowe do ćwiczeń na pośladki, brzuch i uda. Dzięki cennym wskazówką dowiesz się jak prawidłowo ćwiczyć i jakich błędów unikać. 

Organizacja i pomoc

Przed programem otrzymasz materiały video w których wyjaśniam jak rozpocząć program. W tym nagraniu omawiam również każdy tydzień i wyjaśniam jak dostosować program do swojego poziomu. Przez cały program jestem dostępna dla Ciebie na grupie. 

Więcej o szkoleniu “6 Złotych zasad odchudzania i budowania zdrowych nawyków”

Masz fantastyczną okazję, aby zyskać ogromną wiedzę w ciągu 6 godzin, której ja poświęciłam 16 lat swojej pracy zawodowej. Szkolenie nie będzie objetę ograniczeniem czasowym, co oznacza, że będziesz mogła odsłuchać je kilka razy, a gwarantuję, że TAK ZROBISZ. Omówię bardzo konkretnie i szczegółowo 6 ZŁOTYCH zasad odchudzania i budowania nawyków. Mam nadzieję, że po tym szkoleniu raz na zawsze zrozumiesz i przekonasz się, że te zasady mają ogromny wpływ na wygląd Twojej sylwetki, na poziom Twojej energii i jakość twojego życia. Po tym szkoleniu wszystko stanie się dużo prostsze, a Ty otrzymasz narzędzia, które pomogą Ci wprowadzić nowe zdrowe nawyki w codzienność. Po tym szkoleniu przestaniesz popełniać błędy, które sprawiają, że stoisz w miejscu albo nie widzisz efeków. Nauczę cię, jak budować zdrowe naywki i po co to robić. Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem i wiedzą jak z najlepszą przyjaciółką, bo zależy mi na tym, abyś tak na 1000% poczuła się dobrze sama ze sobą.

W każdym tygodniu spotkam się z Tobą na 1 h, aby omówić 1 zasadę. Po spotkaniu otrzymasz ode mnie materiały pomocnicze w formie pdf.

Start programu: 17 czerwca 2024 (6 tygodni)

Cena program + szkolenie 477 zł/677 zł 

Jeden tydzień to koszt 79,50 zł, za który otrzymujesz: trening personalny w grupie, dostęp do treningów video na platformie, tygodniowy plan żywienia, 1 h szkolenie na zamkniętej grupie, wsparcie na grupie.

Jeśli chcesz zapłacić w dwóch ratach, napisz do mnie wiadomość.