Trenuj z dowolnego miejsca na ziemi pod okiem trenerki. 

 

Łączymy się poprzez dowolny komunikator. Nie musisz posiadać dodatkowych przyborów, wystarczy ci tylko mata. Potrafię przeprowadzić mocny i skuteczny trening dla każdej za równo początkującej jak i zaawansowanej osoby. Jeśli chcesz możesz wykonywać treningi z użyciem: mini gum, hantli, sztangi, piłek, gum oporowych, ketli czy innych przyborów, które masz w domu. Przeprowadzam treningi: siłowe, kondycyjne, cardio, zdrowy kręgosłup, stretching. Prowadzę również kobiety w ciąży i po ciąży.

Studio treningu personalnego on-line – pakiety.

 

Czym jest opieka trenerska?

W pracy z moimi klientkami łączy mnie coś więcej niż sama aktywność. Jako doświadczona trenerka wiem, że sam trening jest tylko motorem napędowym do dalszych zmian, które zachodzą w ciele jak i umyśle. Jako osoba, która codziennie rozwija się mentalnie wiem, że w FIT stylu życia najważniejszy jest balans pomiędzy kilkoma najważniejszymi czynnikami odpowiadającymi za ogólny dobrostan. Opieka trenerska to nic innego jak rozmowa 1:1

poświęcona Tobie i twoim potrzebom. Moje klientki bardzo cenią sobie taką możliwość indywidualnego wsparcia. To czas w którym Ty i ja szczerze spoglądamy na Twoje życie z perspektywy zdrowia fizycznego i psychofizycznego. Dążąc do balansu wspólnie dobieramy narzędzia, które odnajdą się w Twojej codzienności i przyniosą duże zmiany. Rozmowy są o tyle ważne, że budują Twoje poczucie bezpieczeństwa, że jesteś prowadzona skutecznie i do celu. Stwarzanie takiej przestrzeni kobiet daje ci poczucie bycia w pełni zaopiekowaną, dlatego nigdy nie będziesz miała poczucia źle wydanych pieniędzy. Podczas spotkań rozmawiamy o żywieniu, gotowaniu, organizacji FIT styl życia, redukcji stresu, dobrostanu psychicznego czy po prostu o tym czego potrzebujesz w danym momencie. Każda z moich klientek posiada swój FIT zeszyt do notowania treningów, żywienia i zadań. To najlepsza metoda uczenia się siebie i kontrolowania swoich postępów. Na prośbę klientów wysyłam gotowe plany żywienia bez liczenia kalorii.

CENY PROMOCYJNE NA GRUDZIEŃ. MOŻESZ ODEBRAĆ VOUCHER PODARUNKOWY NA ŚWIĘTA. 
Za każdy pakiet możesz zapłacić w dwóch ratach. Napisz do mnie wiadomość: kontakt@edytaszymkiewicz.pl

Pakiet BASIC ( 4 treningi + opieka trenerska 2 spotkania)

Maksymalny czas wykorzystania: 30 dni

Cena: 750 zł / 950 zł

Pakiet STANDARD ( 8 treningów + opieka trenerska 4 spotkania)

Maksymalny czas wykorzystania: 30 dni

Cena: 1500 zł / 1800 zł

Pakiet VIP (3-4 treningi w tygodniu + stała opieka trenerska)

Maksymalny czas wykorzystania: 35 dni

Cena: 2200 zł / 2500 zł

 

Pamiętaj, że do każdej osoby podchodzę bardzo indywidualnie. Zapytaj mnie o wybrany pakiet, jeśli uznam, że nie jest on dla Ciebie odpowiedni, pomogę i wyjaśnię dlaczego warto iść inną drogą.

7 + 8 =