Trenuj z dowolnego miejsca na ziemi pod okiem trenerki

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ. NAPISZ DO MNIE WIADOMOŚĆ NA ADRES: KONTAKT@EDYTASZYMKIEWICZ.PL 

 

Łączymy się poprzez dowolny komunikator. Nie musisz posiadać dodatkowych przyborów, wystarczy ci tylko mata. Potrafię przeprowadzić mocny i skuteczny trening dla każdej za równo początkującej jak i zaawansowanej osoby. Jeśli chcesz możesz wykonywać treningi z użyciem: mini gum, hantli, sztangi, piłek, gum oporowych, ketli czy innych przyborów, które masz w domu. Przeprowadzam treningi: siłowe, kondycyjne, cardio, zdrowy kręgosłup, stretching. Prowadzę również kobiety w ciąży i po ciąży.

 

Marzec to nie tylko święto kobiet ale cały miesiąc, kiedy możemy poczuć się wyjątkowo.

 

Pierwszy raz przygotowałam dla Ciebie wyjątkowy prezent. 

Przy zakupie dowolnego pakietu treningów personalnych wraz z opieka trenerską możesz wybrać dodatkowe 2 programy on-line zupełnie bezpłatnie! 

Wystarczy, że po zakupie pakietu treningowego wyślesz do mnie wiadomość na adres: kontakt@edytaszymkiewicz.pl, który program wybierasz. 

Cześć 🙂

Mam na imię Edyta. Jestem żoną, mamą dwójki maluchów i trenerką kobiet. FIT styl życia to moja pasja. Zawodowo przez 16 lat trenowałam piłkę ręczną. Podczas studiów na Akademiii Wychowania Fizycznęgo koleją pasją stał się fitness grupowy i trening personalny. Obecnie skupiam się na pracy z kobietami i modelowaniu ich sylwetek. Intensywnie zgłębiam wiedzę z zakresu jedzenia intuicyjnego, gdyż od kilku lat nie liczę kalorii, a uczę się świadomego jedzenia. Dokonuję lepszych wyborów, używam zdrowych produktów, komponuję pełnowartościowe posiłki i spisuję to w formie planów żywienia, które to przekazuje moim klientką. Redukcja stresu i techniki relaksacyjne to kolejny ważny czynnik zdrowego życia, który w mojej pracy niezwykle często wspieram w procesie zmiany. Jestem zwolenniczką balansu pomiędzy 6 najważniejszymi aspektami zdrowia ciała i umysłu. Małe zmiany w każdym aspekcie prowadzą do sukcesu.

W pracy indywidualnej niezwykle ważne jest dla mnie poczucie dobrze prowadzonych klientek. Mam tu na myśli prawidłowe rozpoznanie potrzeb i dobór odpowiednich narzędzi poprzez analizę codzienności i przede wszystkim szczerą rozmowę. Nie jestem na każde zawołanie ale moje klientki na pewno czują się w pełni zaopiekowane i nigdy nie mają poczucia źle zainwestowanych pieniędzy.

Co oferuje w pracy indywidualnej? 

  1. Trening personalny (siłowy, kondycyjny, fitness, stretching, zdrowy kręgosłup, funkcjonalny)
  2. Ustalenie celów i analiza postępów
  3. Dobór metod odżywiania + pomoc w ułożeniu planu żywienia. Praca z nauką jedzenia intuicyjnego (powrót do pierwotnego naturalnego odczuwania głodu i sytości, uwolnienie się od dietetycznej mentalności). Plany żywienia, masę pomysłów na zdrowe posiłki.

4. Stała pomoc trenerska (oprócz treningów spotykam się z klientami na rozmowę 1:1 on-line lub stacjonarnie). Zdecydowanie taką formę pomocy moje klientki cenią sobie

PAKIET BASIC 

4 TRENINGI (45 min)  + 2 SPOTKANIA (OPIEKA TRENERSKA)

Cena: 577 zł 

PAKIET STANDARD

8 TRENINGÓW (45 min) + 4 SPOTKANIA

Cena: 977 zł

PAKIET VIP

12 TRENINGÓW (45 min) + STAŁA OPIEKA

Cena: 1377 zł

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ KILKA PRZEMIAN UCZESTNICZEK, KTÓRE PRZESZŁY SWOJĄ PRZEMIANĘ BEZ LICZENIA KALORII

Pamiętaj, że do każdej osoby podchodzę bardzo indywidualnie. Zapytaj mnie o wybrany pakiet, jeśli uznam, że nie jest on dla Ciebie odpowiedni, pomogę i wyjaśnię dlaczego warto iść inną drogą.

13 + 11 =

SPRAWDŹ INNE PROGRAMY ON-LINE