STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO 
GDAŃŚK – SOPOT

Marzec to nie tylko święto kobiet ale cały miesiąc, kiedy możemy poczuć się wyjątkowo.

 

Pierwszy raz przygotowałam dla Ciebie wyjątkowy prezent. 

Przy zakupie dowolnego pakietu treningów personalnych wraz z opieka trenerską możesz wybrać dodatkowe 2 programy on-line zupełnie bezpłatnie! 

Wystarczy, że po zakupie pakietu treningowego wyślesz do mnie wiadomość na adres: kontakt@edytaszymkiewicz.pl, który program wybierasz. 

TRENINGI PERSONALNE WRAZ Z OPIEKĄ TRENERSKĄ.

Cześć 🙂

Mam na imię Edyta. Jestem żoną, mamą dwójki maluchów i trenerką kobiet. FIT styl życia to moja pasja. Zawodowo przez 16 lat trenowałam piłkę ręczną. Podczas studiów na Akademiii Wychowania Fizycznęgo koleją pasją stał się fitness grupowy i trening personalny. Obecnie skupiam się na pracy z kobietami i modelowaniu ich sylwetek. Intensywnie zgłębiam wiedzę z zakresu jedzenia intuicyjnego, gdyż od kilku lat nie liczę kalorii, a uczę się świadomego jedzenia. Dokonuję lepszych wyborów, używam zdrowych produktów, komponuję pełnowartościowe posiłki i spisuję to w formie planów żywienia, które to przekazuje moim klientką. Redukcja stresu i techniki relaksacyjne to kolejny ważny czynnik zdrowego życia, który w mojej pracy niezwykle często wspieram w procesie zmiany. Jestem zwolenniczką balansu pomiędzy 6 najważniejszymi aspektami zdrowia ciała i umysłu. Małe zmiany w każdym aspekcie prowadzą do sukcesu.

W pracy indywidualnej niezwykle ważne jest dla mnie poczucie dobrze prowadzonych klientek. Mam tu na myśli prawidłowe rozpoznanie potrzeb i dobór odpowiednich narzędzi poprzez analizę codzienności i przede wszystkim szczerą rozmowę. Nie jestem na każde zawołanie ale moje klientki na pewno czują się w pełni zaopiekowane i nigdy nie mają poczucia źle zainwestowanych pieniędzy.

Co oferuje w pracy indywidualnej? 

1. Trening personalny (siłowy, kondycyjny, fitness, stretching, zdrowy kręgosłup, funkcjonalny)

2. Ustalenie celów i analiza postępów

3. Dobór metod odżywiania + pomoc w ułożeniu planu żywienia. Praca z nauką jedzenia intuicyjnego (powrót do pierwotnego naturalnego odczuwania głodu i sytości, uwolnienie się od dietetycznej mentalności). Plany żywienia, masę pomysłów na zdrowe posiłki.

4. Stała pomoc trenerska (oprócz treningów spotykam się z dziewczynami na rozmowę 1:1 on-line lub stacjonarnie). Zdecydowanie taką formę pomocy moje klientki cenią sobie najbardziej.

PAKIET BASIC 

( 4 treningi + opieka trenerska 2 spotkania)

Cena: 677 zł

PAKIET STANDARD

( 8 treningów + opieka trenerska 4 spotkania)

Cena: 1277 zł

Pakiet VIP

(12 treningów + stała opieka trenerska)

Cena: 1700 zł

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.
NAPISZ DO MNIE WIADOMOŚĆ NA ADRES: KONTAKT@EDYTASZYMKIEWICZ.PL

ODEZWIJ SIĘ NA FACEBBOK

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ WIĘCEJ PRZEMIAN UCZESTNICZEK, KTÓRE PRZESZŁY SWOJĄ METAMORFOZE BEZ LICZENIA KALORII

ODBIERZ KARTY Z NAJLEPSZYMI ĆWICZENIAMI NA MIĘŚNIE BRZUCHA.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA POWER WOMEN. KLIKNIJ W ZDJĘCIE.