BEZPIECZNY PROGRAM TRENINGOWO – EDUKACYJNY DLA PRZYSZŁYCH MAM

Będę mamą – aktywna fit ciąża I – III trymestr

 

Będę mamą aktywna fit ciąża 0-6 miesięcy

Co zawiera program?

 

R

TRENINGI VIDEO NA PLATFORMIE NA KAŻDY TRYMESTR

R

SZKOLENIE - ŻYWIENIE KOBIET W CIĄŻY

R

WEBINAR Z FIZJOTERAPEUTĄ UROGINEKOLOGIEM

R

E-BOOK "POZYCJE RELAKSACYJNE"

Będę mamą aktywna fit ciąża 0-6 miesięcy

 

R

PLANY TRENINGOWE

R

WEBINAR - DIETA ROŚLINNA A CIĄŻA

R

EBOOK "10 RZECZY O KTÓRYCH CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ W CIĄŻY"

W MAJU NIŻSZE CENY 

DOSTĘP NA 3 MIESIĄCE 117 ZŁ / 167 ZŁ

DOSTĘP NA 6 MIESIĘCY 150 ZŁ / 250 ZŁ

Jeżeli jesteś zdrowa, nie pomijaj programu Aktywna fit ciąża!

WYKORZYSTAJ TEN CZAS DLA SIEBIE I SWOJEGO DZIECKA

Aktywna mama to uśmiechnieta kobieta, która lżej przejdzie połóg i szybciej wróci do formy po porodzie.

CHĘTNIE PRZEPROWADZĘ CIĘ PRZEZ TEN WAŻNY OKRES W TWOIM ŻYCIU

Zapraszam Cię do programu

„Będę mamą! Aktywna Fit Ciąża”!

 

Poniższy program jest bezpieczny dla kobiet w I i II i III trymestrze ciąży. Każdy rodzaj treningu jest opisany, co oznacza, że zawarłam zalecenia i modyfikację do każdego trymestru.

1. Program treningowy

 

Program treningowy składa się z pełnowymiarowych treningów na platformie, które w zupełności wystarczą na cały okres ciąży. Każdy trening zawiera inny zestaw ćwiczeń (treningi ani ćwiczenia nie powtarzają się).  Przygotowałam dla Ciebie również gotowe plany treningowe, które zmotywują Cię do systematycznej pracy.

Nie martw się! Nię będzie nudy! Co miesiąc na platformie pojawiają się nowe trenigni i warsztaty.

Każdy trening w programie jest opisany, abyś mogła dostosować go do swojej kondycji, samopoczucia i danego trymestru.

Program jest kompleksowy, co oznacza, że zawarłam w nim treningi zarówno kondycyjne, jak i prozdrowotne.

Znajdziesz tutaj wzmacnianie w celu podtrzymania kondycji, jak również treningi dla mobilizacji bioder i kręgosłupa w celu kształtowania prawidłowej postawy.

Jeżeli sama chcesz zaplanować swój miesiąc treningowy to przygotowałam również puste karty treningowe. Karty wzbogaciłam o dodatkowe elementy jak zaplanowanie priorytetowych zadań na dany miesiąc, bo pomyślałam, że może ci to lepiej zorganizować dany tydzień.

Jeżeli w jakimś momencie będziesz potrzebowała pomocy – napisz do mnie.

 

Sprzęt potrzebny w treningach:

– wszystkie treningi możesz wykonywać bez sprzętu
– mata
– hantelki albo butelki wody
– duża piłka fitness
– guma mini band lub np. rajstopy

2. Webinary o zdrowym odżywianiu

 

Sylwia Lenartowicz uczy kobiety samodzielnego bilansowania posiłków, bez liczenia kalorii. Pomaga odnaleźć się w gąszczu sprzecznych ze sobą porad, które często przyszła mama słyszy z różnych stron. Od 2014 roku zajmuje się tematyką żywienia dzieci do 6-tego roku życia, kobiet w ciąży i karmiących. Podczas webinaru Sylwia opowie ci o najważniejszych zasadach odżywiania w ciąży. Otrzymasz również przykładowy jadłospis dla kobiet w ciąży. Poruszymy temat obowiązkowej suplementacji oraz nauki komponowania zdrowych i zbilansowanych posiłkow bez liczenia kalorii.

Czego dowiesz się na szkoleniu z Sylwią?

 – Co i ile jeść w ciąży żeby nie przytyć 30 kilogramów, a jednocześnie będziesz miała pewność, że dostarczasz sobie i dziecku wszystkiego czego potrzebujecie

– Ile to porcja i bedziesz umiaŁa tą wiedzę wykorzystać w praktyce

– Dowiesz się co można jeść w ciąży a czego unikać

– Dowiesz się co i w jakiej ilości powinna suplementować kobieta w ciąży

– Dowiesz się na jakie zaburzenia odżywiania narażona jest kobieta w ciąży

Co dodatkowo otrzymasz?

– E-book “Żywienie kobiet w ciąży”

– Przykładowy jadłospis na 7 dni dla kobiet w ciąży

 

 

 

Iwona Kibil, specjalizuje się w diecie roślinnej, dlatego jeżeli jesteś kobietą, która chce dowiedzieć się na co należy zwrócić szczególną uwagę w ciąży będą na diecie roślinnej – ten webinar jest dla Ciebie. Iwona odpowie na takie pytania jak:

– Szczególne zalecenia dotyczące odżywiania

– Obowiązkowa suplementacja kobiet w ciąży będących na diecie roślinnej

– Żelazo w diecie kobiet w ciąży

– Jakie produkty zaliczają się do białek roślinnych, a które do zwierzęcych i jak je uzupełniać w diecie?

– Ile możemy jeść nabiału i jajek?

– Czy możemy pić koktajle białkowe ?

– Produkty roślinne niewskazane w ciąży ?

– Mity diety roślinnej

– O czym musi pamiętać kobieta w ciąży będąca na diecie roślinnej?

– Wiele innych

 

3. Spotkanie z fizjoterapeutą uroginekologicznym

 

Monika Błudnicka magister fizjoterapii, terapeuta manualny, terapeuta dna miednicy, obecnie doktorantka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Specjalizuje się w fizjoterapii ginekologicznej i urologicznej oraz terapii wisceralnej. 

Podczas webinaru Monika odpowie na pytania:

– Co to się mięśnie dna miednicy i kiedy trzeba je wzmacniać?

– Jakie niepokojące symptomy mogą występować podczas ciąży i do kogo należy się zwrócić o pomoc?

– Co to jest rozstęp mięśnia prostego brzucha, kiedy możemy wspomóc się wizytą u uroginekologa i w jakim celu?

– Zakazane aktywności i ćwiczenia w ciąży

– Ile powinien trwać połóg po porodzie naturalnym i po cc?

– Jak pracować z blizną po cc ?

– O co możemy zadbać kilka dni po porodzie aby pomagać ciału w regeneracji?

– Jak ćwiczyć w połogu ?

– Co możemy sprawdzić na wizycie kontrolnej po porodzie u fizjoterapeuty uroginekologicznego?

– Co robić, kiedy występuje poporodowe nietrzymanie moczu?

– Kiedy możemy uprawiać sex ?

– I kilka innych ważnych kwesti dotyczących spraw kobiecych. 

4. E-book

 

E-book – Pozycje relaksacyjne w ciąży. Podczas ciąży możemy spotkać się z różnymi dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, bioder, ale również napięciami w obrębie klatki piersiowej czy kręgosłupa piersiowego.

E-book, który dla Ciebie przygotowałam, to zestaw pozycji relaksacyjnych w formie zdjęć, które są szczegółowo opisane.

Ćwiczenia możesz wykonywać codziennie w celu redukcji napięcia i bólu lub jako czas na Twój prywatny odpoczynek.

Kim jestem?

Cześć! Mam na imię Edyta, jestem mamą Tymka i Lili.

Program Aktywna Fit Ciąża stworzyłam dla kobiet, które chcą zadbać o kondycję podczas ciąży w bezpieczny sposób. To bardzo ważny czas za równo dla mamy, jak i dla maluszka, dlatego każda przyszła mama wymaga bezpiecznego prowadzenia.

Mimo, iż jestem trenerką od 12 lat, to w pierwszej ciąży brakowało mi wiedzy jak bezpiecznie ćwiczyć w każdym trymestrze, dlatego postanowiłam uzupełnić tą wiedzę szkoleniami i doświadczeniem, które przyniosła mi druga ciąża zupełnie inna niż pierwsza. Doświadczyłam dwóch porodów. Pierwszy cc, drugi sn, dlatego łatwiej odnieść mi się do okresu połogu w obu przypadkach. Dbałość o systematyczny ruch i zdrowe posiłki w ciąży przynosi wiele korzyści zdrowotnych i psychofizycznych dla mamy i dziecka.

 

 

 

 

Będę mamą aktywna fit ciąża 0-6 miesięcy

Chciałabym, abyś podczas programu czuła się bezpiecznie i wiedziała, że możesz liczyć na moją pomoc, dlatego jeżeli masz jakieś wątpliwości, to napisz do mnie: kontakt@edytaszymkiewicz.pl

UWAGA!!

Zanim rozpoczniesz program, upewnij się, że nie masz przeciwwskazań do aktywności fizycznej.Koniecznie uzyskaj zgodę swojego lekarza!

W MAJU NIŻSZE CENY 

DOSTĘP NA 3 MIESIĄCE 117 ZŁ / 167 ZŁ

DOSTĘP NA 6 MIESIĘCY 150 ZŁ / 250 ZŁ

‌Cześć jestem Gosia, obecnie jestem w 40 tygodniu ciąży. Ta cudowna podróż, po 14 latach od pierwszej ciąży, nie była łatwa. Trudne początki obarczone wieloma uzasadnionymi lękami, mimo mojego wcześniejszego aktywnego stylu życia, były pozbawione aktywności. Gdy pojawiło się zielone światło, zwłaszcza to w mojej głowie, zaczęłam szukać profesjonalnej pomocy w treningach i tak trafiłam na “Program Aktywna Fit Ciąża”. Autorski program Edyty Szymkiewicz. Zaufałam Edycie, która również będąc obecnie w ciąży, “jako Mama, trenerka i instruktorka fitness, która od 10 lat z zamiłowaniem prowadzi zajęcia zdrowego kręgosłupa”, stawia na bezpieczne programy treningowe dla kobiet w ciąży. To był program, którego potrzebowałam. Profesjonalne podejście Edyty, wspierająca się grupa mam, zachęcały mnie do podejmowania wyzwań i trzymania się kilku ważnych zasad. Dzięki Edycie i dziewczynom, łatwiej było mi pokonać słabości myśląc “że jak one mogą: zdrowo się odżywiać, walczyć z cukrem, pilnować ilości wypitej wody, trenować i aktywnie spędzać czas, to Ja też mogę!” Nie zawsze było łatwo i kolorowo, ale myśl że nie jestem w tym sama dawała mi siłę do działania. Różnorodne treningi na platformie, pozwalały dopasować mi trening do potrzeb mojego organizmu. Dzięki nim poradziłam sobie z bólem kręgosłupa, rozluźniałam ciało przez różnego rodzaju kołyski i relaksację oraz budowałam prozdrowotną formę. Program to nie tylko dostęp do platformy ale również ciekawe wywiady z profesjonalistami i przede wszystkim treningi live z Edytą. Dziś zostały mi 3 dni do planowanego terminu porodu. Czuje że moje ciało jest wzmocnione i gotowe na to ostatnie wyzwanie by przywitać mojego synka. Dziękuję Wam dziewczyny, że tą podróż mogłam dzielić z Wami❤️ Edyta cieszę się że Cię znalazłam i Ci zaufałam❤️ Czekam na wrzesień i nowe wyzwanie “Powrotu do formy” bo wiem, że warto i na pewno nie będzie to nasza ostatnia wspólna podróż. 💓

Współpracę z Edytą zaczęłam na początku 7 miesiąca ciąży. Wcześniej obserwowałam ją na instagramie i facebooku. Zaciekawiła mnie tym, że sama będąc w stanie błogosławionym jest cały czas aktywna. Jako wykwalifikowany trener z wieloletnim doświadczeniem, wie jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży i poprowadzić inne przyszłe mamy-aktywnie przez całą ciążę. Ucieszyłam sie, że może ktoś mi doradzić, podpowiedzieć, wskazać jak zachować kondycję nie robiąc sobie i przede wszystkim mojemu dziecku krzywdy. Co poniedziałkowe live treningowe, dostęp do platformy z ćwiczeniami, wyzwania na zdrowe jedzenie bez liczenia kalorii, dostep do ebooka z proponowanymi przepisami, ograniczanie cukru, codzienne picie wody (co okazuje się nie jest takie proste, jak mi się wydawało) z Edytą i innymi koleżankami z grupy sprawiły, że ciąża i jej przechodzenie stało się łatwiejsze. Zaczęło mi się chcieć ćwiczyć, być aktywną, spacerować, dbać o siebie, a co z tym się wiąże-nie nabierać zbędnych kilogramów. Na grupie nie ma lepszych i gorszych osób, wszyscy jesteśmy równi i tak samo najważniejsi. Nikt się nie wywyższa, każdy się wspiera i motywuje wzajemnie… Edyta zawsze jest do mojej dyspozycji, odpowiada na każde moje zadane pytanie, doradza w kwestii treningów. Zawsze znajduje czas, by ze mną korespondować i rozwiewać moje wątpliwości. Bardzo się cieszę, że natrafiłem na takiego trenera. Obecnie jestem na końcówce ciąży i mam zamiar pozostać z Edytą, by poprowadziła mnie w połogu a potem do formy sprzed ciąży 😊

Program Fit ciąża dal mi motywację do lepszego, bardziej świadomego dbania o siebie w ciąży. Łatwiej mi wybierać zdrowe produkty i komponować z nich szybkie zdrowsze posiłki. Motywacja do ćwiczeń na macie i ruchu w postaci spacerow czy basenu także jest większa, więc same plusy. W grupie jest jakaś magiczna siła do dzialania😘🧙🏻‍♀🤰🏻dziekuje