FIT TO STYL

Na talerzu i w głowie

Platforma zdrowych przepisów, gotowych planów żywienia i miejsce zdobywania wiedzy o żywieniu emocjonalnym i intuicyjnym.

 

 

W czym mogę Tobie tutaj pomóc ?

Nawet nie wiedziałam, że od najmłodszych lat miałam zaburzenia związane z żywieniem. Potrafilam zjeść naleśniki z nutellą aby zaraz po tym iść pobiegać by pozbyć się wyrzytów sumienia. Nie raz dotykałam uczucia “ostatniej wieczerzy”, kiedy to dzień przed rozpoczęciem nowej diety spożywałam duży nadmiar kalorii. Prosto pisząć – objadałam się dla przyjemności z przekonaniem, że od jutra będzie zupełnie inaczej. Nie raz brakowało mi asertywności wobec innych osób, nie potrafiłam odmówić posiłku, a później mierzyłam się z poczuciem słabości i braku konsekwencji. Ciągle walczyłam z żywieniem aż w końcu jako mama dwójki dzieci zrozumiałam, że to nie o to chodzi. Kiedy zmieniłam podejście do odżywiania, kiedy zrozumiałam, że jedzenie ma przede wszystkim dawać mi energię i dobre samopoczucie wszystko zaczęło się zmieniać. Dziś mam 37 lat, a moje ciało po dwóch porodach wygląda zdecydowanie lepej niż przed 1 ciążą. Dziś moim celem “bycia na fit diecie” nie są ujemne kilogramy, a dobra energia, która sprawi, że będę miała ochotę na trening i motywację do zdrowego gotowania. TO JEST KLUCZ, KTÓRY W KOŃCU ZROZUMIAŁAM. BEZ ENERGII I DOBREGO samopoczucia niema mowy o tym aby fit styl życia był prosty i przynosił takie efekty jakie tylko chcesz. Dziś zamiast liczenia kalorii skupiam się na cotygodniowym planowaniu swojego odżywiania i spożywaniu produktów, które odżywiają moje ciało, włosy, skórę i paznokcie. DZIŚ FIT TO MÓJ STYL NA CO DZIEŃ. I jesli masz ochotę Ty również możesz się tego nauczyć.

 

 

 

FIT TO STYL na talerzu i w głowie

Dlaczego łączę talerz z głową?

Od 15 lat prowadzę kobiety INDYWIDUALNIE, organizuję grupowe wyzwania i sportowe wyjazdy. Od lat rozmawiam z wami bardzo personalnie i znam wasze zmartwienia, które również kiedyś dotyczyły mnie. Zgłębiam wiedzę dotyczącą jedzenia emocjonalnego, intuicyjnego jak również kwestię psychodietetyki. Od 6 lat nie liczę kalorii, a moje ciało zmienia się na lepsze. Im więcej rozumiem siebie w jedzeniu tym łatwiej mi w FIT odżywianiu. Stworzyłam miejsce w którym możesz nauczyć się organizacji tygodniowego jedzenia dla ciebie i twojej rodziny. Stworzyłam przestrzeń dla kobiet, które chcą dowiedzieć się jak odżywiać się intuicyjne, jak budować zdrową relację z jedzeniem, jak odróżniać głód od apetytu i jak jeść tyle ile potrzebuje nasz organizm. Ta platforma ma za zadanie nie tylko uprościć twoje gotowanie ale również dać ci gotowe rozwiązania w postaci szybkich i prostych przepisów oraz gotowych planów odżywiania. Ta platforma ma być miejscem w którym z edukacyjnych nagrań video znajdziesz rozwiąznaia na swoje problemy związane z zaburzeniami odżywiania jakimi są: podjadanie, zajadanie emocji, błędne rozumienie diet czy wszytskie kity i mity, ktore oddalają cię od celu i nie mają nic wspólnego ze zdrową redukcją kilogramów. W TYM MIEJSCU ŁĄCZE ORAGANIZACJĘ JEDZENIA I ŚWIADOMOŚĆ SIEBIE W JEDZENIU

Baza przepisów

Na platformie znajdziesz ponad 200 zdrowych przepisów podzielonych na: śniadania, obiady, kolację oraz desery i przekąski.

– dania niskowęglowodanowe o większej zawartości zdrowych białek i tłuszczy

– smaczne dla całej rodziny

– proste do przygotowania i budżetowe

– Odsłuchasz video w którym poznasz moją metodę żywienia, która pomaga mi jeść tyle ile potrzebuje mój organizm bez LICZENIA KALORII.  Ta metoda jest tak prosta, że możesz zastosować ją od zaraz.  

 

 

Plany żywienia

Na platformie osadziłam 14 tygodniowych planów żywienia, które do tej pory wykorzystywałam w swoich wyzwaniach grupowych. Znajdziesz tutaj plany z propozycją 5,4 i 3 posiłków. Możesz kopiować je w całości lub modyfikować pod swoje preferencje smakowe. Aby usprawnić twoją organizację tygodniowego odżywiania umieściłam również puste karty do planowania posiłków. Tutaj również możesz wybrać opcję 3,4 lub 4 posiłków. Raz w miesiącu pojawiają się kolejne nowe plany i przepisy.

 

CO ZNAJDZIESZ W ZAKŁADCE “WEBINARY”?

Misją platformy jest budowanie dobrych nawyków i zdrowej relacji z jedzeniem dlatego na platformie w zakładce “webinary” czekają na ciebie nagrania video dotyczące żywienia emocjami i jedzenia intuicuyjnego. Raz w miesiącu pojawia się nowe video. Do współpracy zapraszam gości – profesjonalistów z działu żywienia i psychodietetyki. 

Webinar z Edytą “Metoda odżywiania, która pomaga schudnąć i wyeliminować podjadanie”

Od momentu, kiedy urodziłam pierwsze dziecko (prawie 6 lat temu) przestałam liczyć kalorię! Nie miałam kompletnie czasu na to aby każdego dnia stać w kuchni z wagą i gotować dla 3 osób zupełnie inne posiłi. Postanowiłam rozpocząć projekt “ZDROWA RODZINA” i zadbać o to aby nasze jedzenie było zdrowe i odżywcze dla każdego i przede wszytskim moją misją byłe spożywane wspólnych posiłkow. Co się okazało? BEZ LICZENIA KALORII można schudnąć i co jeszcze ważniejsze można skupić więcej uwagi na tym co ważne: budowanie zdrowej relacji z jedzeniem, odróżnianie głodu od apetytu i eliminacja podjadania. Można uczyć się świadomości jedzenia i dokonywać zdrowych lepszych wyborów bez nakłądania na siebie presji diet odchudzających. POZNAŁAM FANTASTYCZNĄ METODĘ ODŻYWIANIA, którą stosuję do dziś. Jest prosta do zastosowania, zdrowa i  chciałabym się w tym webinarze z Tobą nią podzielić. 

 

 

Webinar z psychodietetykiem i dietetykiem klinicznym Natalią Kalinowską

Jak przestać się odchudzać i dlaczego?

Walka, którą toczysz sama ze sobą wpływa niekorzystnie nie tylko na Twoje zdrowie fizyczne, ale też psychiczne i społeczne. Przestań się siłować, potykać, katować. Podejdź ze spokojem do odżywiania. Przestań się odchudzać!

 Webinar jest dla Ciebie, jeśli:

  • Przez całe życie się odchudzasz, a stosowane sposoby na schudnięcie nie działają lub przynoszą jedynie krótkotrwałe efekty,
  • Naprzemiennie chudniesz i tyjesz,
  • Albo stosujesz dietę na 100%, albo jesz wszystko, co wpadnie Ci w ręce,
  • Ciągle myślisz o jedzeniu,
  • Myślisz, że brakuje Ci motywacji i konsekwencji w działaniu,
  • Jesteś zmęczona ciągłym odchudzaniem.

 Co zyskasz, dzięki webinarowi?

  • Dowiesz się, jak osiągnąć balans w diecie,
  • Nauczysz się, jak zbudować trwałe i zdrowe nawyki na lata,

 

Webinar z Edytą ” Trzy największe błedy odżywiania”

Na pewno wiesz o tym, że jeśli chcemy coś trwale zmienić to potrzebna jest nam konsekwencja. Często słyszę od kobiet, że nie osiągają swojego celu żywieniowego czy sylwetkowego bo zabrakło motywacji i silnej woli. NIE ZGADZAM SIĘ Z TYM! Masz w sobie tyle kobiecej mocy, że mogłabyś góry przenieś i mieć taką sylwetkę jaką tylko zapragniesz ale być może stale popełniasz 3 NAJWIĘKSZE BŁĘDY ODŻYWIANIA ?

Z tego webinaru dowiesz się jakie 3 błędy odżywiania popełnia 70 % kobiet i daczego? 

Od czego zacząć swoją FIT przemianę ? Co w pierwszej kolejności zmienić ?

Jak 3 błędy odżywiania zamienić na 3 korzystne działania? 

Dostęp do platformy otrzymujesz na 3 MIESIĄCE . Możesz kontynuować w dowolnym momencie poprzez ponowny zakup.