HOLISTYCZNE STUDIO TRENINGU DLA KOBIET

STACJONARNIE: GDAŃSK I SOPOT ORAZ ON-LINE Z DOWOLNEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE

 

Kim jestem?

 

Mam na imię Edyta. Jestem żoną, mamą dwójki maluchów i trenerką kobiet. FIT styl życia to moja pasja. Zawodowo przez 16 lat trenowałam piłkę ręczną. Podczas studiów na Akademiii Wychowania Fizycznego kolejną pasją stał się fitness grupowy i trening personalny. Ukończyłam szkolenie na Instruktora Fitness, Trenera Personalnego, Instruktora TRX oraz Nordic Walking. Ukończyłam również studia podyplomowe “Coaching i mentoring” oraz roczne szkolenie “Zdrowy Kręgosłup”. Obecnie skupiam się na pracy z kobietami i modelowaniu ich sylwetek. Intensywnie zgłębiam wiedzę z zakresu jedzenia intuicyjnego, gdyż od kilku lat nie liczę kalorii, a uczę się świadomego jedzenia. Dokonuję lepszych wyborów, używam zdrowych produktów, komponuję pełnowartościowe posiłki i spisuję to w formie planów żywienia, które to przekazuje moim klientką. Jestem zwolenniczką balansu pomiędzy 6 najważniejszymi aspektami zdrowia ciała i umysłu. Małe zmiany w każdym aspekcie prowadzą do sukcesu.

W pracy indywidualnej niezwykle ważne jest dla mnie poczucie dobrze prowadzonych klientek. Mam tu na myśli prawidłowe rozpoznanie potrzeb i dobór odpowiednich narzędzi poprzez analizę codzienności i przede wszystkim szczerą rozmowę. Nie jestem na każde zawołanie ale moje klientki na pewno czują się w pełni zaopiekowane i nigdy nie mają poczucia źle zainwestowanych pieniędzy.

Poza pracą prowadzę prywatny projekt “ZDROWA RODZINA”, uwielbiam komponować nowe zdrowe posiłki, czytać, spędzać aktywnie czas i dużo się uśmiechać.

Dlaczego studio holistyczne ?

Celem mojej pracy jest przede wszystkim realizacja celu sylwetkowego moich podopiecznych w zdrowy sposób. W ciągu 1 miesiąca naszej współpracy zrobisz tyle, ile sama nie zrobiłabyś w pół roku. 

Swoją pracę opieram na 4 krokach, które moim podopiecznym przynoszą duże zmiany.

TRENING – Trening ma być dostosowany do ciebie, nie ty do treningu. Najwięcej uwagi przykładam do techniki wykonywanych ćwiczeń bo dzięki temu szybciej zobaczysz efekty i unikniesz kontuzji. Stawiam na jakość, nie na ilość. Jeśli nauczysz się dobrze ćwiczyć, a treningi będą przygotowane pod twój cel sylwetkowy – szybko zobaczysz zmiany i będziesz mogła sama kontynuować ćwiczenia.

ODŻYWIANIE – Nie musisz liczyć kalorii aby schudnąć. Nauczę cię skutecznej metody odżywiania, która zmiejszy twoje obwody ciała. Nauczę cię komponować odżywcze posiłki i układać tygodniowe plany żywienia dla ciebie i twojej rodziny. Poznasz zasady higieny jedzenia dzięki którym zaczniesz odróżniać głód od apetytu i wyelimujesz emocjonalne podjadanie.

REDUKCJA STRESU – Kiedy wyciszamy przebodźcowany dziś układ nerwowy nie sięgamy po dodatkowe przekąski, mamy wyższą jakość snu, czujemy więcej spokoju i lepiej organizujemy swój dzień. Nauczę cię jak redukować stres i dopoczywać od codzienności.

WSPARCIE – Będziesz pod moją stałą kontrolą poprzez wypełnianie dziennika on-line oraz systematyczne rozmowy analizujące nasze działania. Kontaktujemy się również na komunikatorach w ważnych dla nas sprawach. 

CO OTRZYMASZ DECYZUJĄC SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ?

 

1.  KONSULTACJA (szczegółowy wywiad wstępny) Po miesiącu wykonujemy podsumowanie, będziesz widziała dużo zmian.

2.  TWOJA PRZEMIANA. Plan treningów. Określenie celów tygodniowych w celu budowania zdrowych nawyków. 

3.  TRENING PERSONALNY dostosowany do celu oraz pomoc w doborze ćwiczeń/treningów uzupełniających wykonywanych w domu lub na siłowni.

4. PLAN ŻYWIENIA oparty na zasadach zdrowego odżywiania i budowania zdrowych nawyków. Nauka samodzielnego komponowania posiłków.

5. PLATFORMA FIT TO STYL. Dostęp do platformy ze zdrowymi przepisami i planami odżywiania. Webinary dot. żywienia i psychodietetyki.

6. KONSULTACJE Z TRENEREM.  W czasie procesu współpracy przeprowadzam krótkie konsultacje w czasie okołotreningowym. Celem konsultacji jest utrzymanie stałej motywacji, wsparcie w trudnych momentach, modyfikacja planu, edukowanie podopiecznych. 

 

 

PAKIET 4 TRENINGÓW + OPIEKA TRENERSKI

Cena: 800 zł

PAKIET 8 TRENINGÓW + OPIEKA TRENERKI

Cena: 1500 zł 

PAKIET 12 TRENINGÓW + OPIEKA TRENERKI

Cena: 2100 zł 

KONSULTACJA TRENERSKA 

Cena: 150 zł 

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W RATACH ZA WYKUPIONY PAKIET.

JEŚLI CHCESZ TYLKO TRENINGI PERSONALNE BEZ OPIEKI TRENERSKIEJ NAPISZ DO MNIE WIADOMOŚĆ.

14 + 13 =