TURBO SPALANIE ..

POŚLADKI & BRZUCH 6 TYGODNII

Program dla kobiet, które potrzebują szybkich efektów w krótkim czasie. Konkretne treningi, jasno określone zasady żywienia i duże zmiany w Twoim ciele.

CO ZNAJDZIESZ W PROGRAMIE?

TRENINGI VIDEO

Treningi video na platformie to zestawy NAJSKUTECZNIEJSZYCH ćwiczeń na uda, pośladki i brzuch. Każdy trening jest opisany (jak dobrać obciążenie dla osób początkujących czy średniozaawansowanych). Znajdziesz tu również filmy instruktażowe do ćwiczeń abyś wiedziała jak je prawidłowo wykonywać. Plan treningowy poprowadzi cię tydzień po tygodniu.

ZASADY ODŻYWIANIA

Trzy bardzo proste zasady, których zastosowanie pozwoli ci w połączeniu z planem treningowym zredukować masę ciała w ciągu 6 tygodni nawet o 4-5 kg! Nie musisz liczyć kalorii, moje klientki od lat udowadniają mi, że te motody są bardzo skuteczne. Wszytsko zostało bardzo jasno wyjaśnione i opisane na platformie. 

WSPARCIE TRENERA

Najważniesze dla mnie w programie on-line jest to abyś samodzielnie zrealizowała plan w 100%. Zdaję sobie sprawę, że w niektórych momentach mogą pojawić się wątpliwości lub może zabraknąć ci motywacji. W tym programie pomimo zakupu nie zostajesz sama! W każdym momencie trwania twojego procesu możesz liczyć na moją pomoc! W każdym momencie możesz napisać do mnie wiadomość i otrzymać wsparcie.  

SCHUDNIJ PRZED URLOPEM

Regularna aktywność

Trzy treningi w tygodniu po 30 min. Jeśli lubisz lub chcesz zacząć biegać to wiedz, że w planie treningowym będzie dodatkowa rozpiska.

Plan

Plan treningów wraz z zawartymi zasadami odżywiania pozwoli ci uzyskać świetne efekty.

Odżywcze jedzenie

Jedz po ty by przeżywać emocje realizukąc marzenia, a nie zajadać emocję w wyniku zmęczenia.

Redukcja stresu

Stres jest często wynikiem braku planu bo wtedy zaczynasz robić za dużo i nie widzisz efektów. W tym programie jest zupełnia inaczej.

Plany żywienia

W bonusie otrzymasz 2 tygodniowe plany odżywiania bez liczenia kalorii

Regeneracja

Jeśli trenujesz za mocno, jesteś przemęczona i częściej podjadasz. Treningi na platformie trwają 30 min, dodają energi i odchudzają.

SPRAWDŹ SKRÓT TRENINGU

Każdy trening możesz wykonać w domu lub na siłowni. Treningi są odpowiednie dla osób początkujących, średniozaawansowanych czy zaawansowanych. W opisie treningu dowiesz się jak dopasować intensywność do swojej kondycji. DOSTĘP DO PLATFORMY NA 8 TYGODNII.

ĆWICZ POPRAWNIE 

Wtedy możesz ćwiczyć mniej i szybciej widzieć efekty. Kluczem do osiągnięcia wymarzonej sylwetki jest regularność treningów ale również POPRAWNA TECHNIKA. Co z tego, że będziesz ćwiczyć dużo i ciężko jeśli  zabraknie poprawnej techniki ? Tutaj, dzięki któtkim instruktażom dowiesz się jak wyelimować rażące błędy. 

ZASADY ODŻYWIANIA

Połączenie 3 zasad odżywiania z treningami na platforie jest rozwiązaniem na to jak stracić kilka kilogramów w ciągu 6 tygodnii. Nie będziesz musiała liczyć kalorii, nie będziesz chodzić głodna, a schudniesz. Wszystko bardzo prosto wyjaśniłam na platformie, a gdybyś miała jakiekolwiek wątpliwości to pamiętaj, że zawsze możesz do mnie napisać. Aby ułatwić Tobie strat zdrowego gotowania umieściłam na platformie dwa gotowe plany odżywiania.

EFEKTY I OPINIE

CENA PROMOCYJNA OBOWIĄZUJE TYLKO DO

31 MAJA 2024

157 zł/ 197 zł