Babski

FIT & SLOW WEEKEND

Zdaniem uczestniczek NAJLEPSZE wyjazdy dla kobiet.

17-19 listopad 2023

DLA KOGO JEST TEN WYJAZD?

Nie ważne ile masz lat! Możesz do nas dołączyć. To wyjazd dla kobiet, które chcą mieć cały weekend tylko dla siebie! Dla kobiet, które chcą otrzymać ogromną dawkę motywacji do zdrowego stylu życia i inspiracji do zadbania o siebie. Zdala od zgiełku spędzisz czas w magiczym miejscu w którym w ciągu dwóch dni doświadczych tylu rzeczy, których sama nie zrobiłabyś przez miesiąc. Razem z innymi kobietami stworzysz przestrzeń w której będziesz mogła rozruszać ciało, zresetować umysł i nabrać wiele świeżej energii do działania.

15 MIEJSC DLA UCZESTNICZEK

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

PLAJNY OGRÓD DOBRYCH MYŚLI – mała miejscowość położona na skraju Warmii. Kto by przypuszczał, że tak cudowne miejsce znajduje się zaledwie 1h drogi od Gdańska. Miejsce dla kobiet, które chcą poczuć, co tak naprawdę oznacza kochać przyrodę i zachwycać się życiem.  Po przekroczeniu bramy Ogrodu Dobrych Myśli, czeka na Ciebie przytulny pokój, kuchnia pełna domowych smaków, liczne zakątki relaksu i przede wsztskim cudowna atmosfera. To również miejsce w którym właściciele stworzyli genijalne warunki na FIT spotkania i warsztaty.

Ugościmy Cię w pokojach 2,3 osobowych. W cenie wyjazdu gwarantujemy również pełne i przepyszne wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja, kawa, herbata).

Przyjedź i sama to POCZUJ!

 

PLAN WYJAZDU

Pełny plan wyjazdu prześlę Tobie na 2 tygodnie przed datą naszego spotkania. Na pewno nie będziesz się nudzić. W chwili obecnej mamy zaplanowane:

– Zajęcia na sali: fit joga, zajęcia wzmacniające pośladki i brzuch z gumami (nie musisz mieć swojej gumy), stretching, zajęcia full body z obciążeniem własnego ciała

– Wieczorna sesja relaksacyjna [ świecie, kadzidła]

– Gry i zabawy w terenie

– Warsztaty z psychodietetykiem i dietetykiem klinicznym Natalią Kalinowską

– Warsztaty “Skan Fit Stylu Życia”

– Wieczory integracyjne przy kominku z lampką wina

– Sauna z elementem relaksacji

– Masaż ajurwedyjski ( za dodatkową opłatą)

 

Treningi z Edytą.

“Moja sprawdzona metoda na modelowanie sylwetki”

Od 18 lat prowadzę zajęcia grupowe fitness, a od 16 lat pracuje jako trenerka kobiet. W tym czasie zdobyłam ogromne doświadczenie, które pozwoliło mi wypracować najlepszą i de facto najkrótszą drogę do modelowania kobiecej sylwetki. Moje treningi podczas tego campu mają pokazać Tobie, co moim zdaniem przynosi ogromne rezultaty, dlatego razem ze mną przejdziesz przez 3 rodzaje treningów.

Nie będę nic zdradzać! Na pewno będą mocne momenty (ale nie obawiaj się nawet wtedy, kiedy jesteś początkująca – moja w tym głowa abyś dała radę) ale i takie, kiedy poczujesz każdy swój rozciągający się mięsień.

 

WARSZTATY z Natalią.

Skąd emocje biorą się na naszym talerzu? 

Podczas warsztatu dowiesz się:

  • Po co są emocje?
  • Dlaczego mamy emocjonalny stosunek do jedzenia?
  • Jakie są funkcje jedzenia?
  • Jakie są powody, dla których sięgamy po jedzenie?
  • Jakie może być głębsze podłoże jedzenia emocjonalnego?
  • Czym charakteryzuje się jedzenie pod wpływem emocji?

 Każda z nas w pewnym stopniu je pod wpływem emocji. Na pewno nie raz sięgałaś po czekoladę czy lody na poprawę humoru. Gdy jednak nie pracujesz z emocjami, a jedynie je tłumisz, bardzo często jedzenie staje się jedynym sposobem na to, by odreagować. To właśnie jest jedzenie emocjonalne. 

Podczas warsztatu będziesz miała okazję odpowiedzieć sobie na pytanie, czy i w jakim stopniu masz emocjonalny stosunek do jedzenia, a także jak odpowiednio zarządzać emocjami.

 

Warsztat z Edytą.

Skan FIT stylu życia. 

Podczas warsztatu dowiesz się:

  • Jakie 6 kluczowych czynników decyduje o wyglądzie Twojej sylwetki?
  • W jakim stopniu realizujesz je w swojej codzienności ?
  • Jakie 3 najgorsze błędy “ODCHUDZANIA” nie będą już Twoimi błędami? 
  • Jaką jedną małą zmianę możesz wprowadzić od zaraz, która przyniesie Tobie ogromne zmiany? 

Niezwykle interesujący warsztat, który pozwoli Tobie przeskanować Twoje dotychczasowe działania. Dowiesz się, co tak naprawdę przyczynia się to tego, że chudniesz i co blokuje spalanie tkanki tłuszczowej. Najważniejszym elemenetm tego warsztatu jest to, że wyjdziesz z kilkoma cennymi dla Ciebie wskazówkami. Obiecuje, że po tym warsztacie poczujesz ogromną motywację do działania BO W KOŃCU BĘDZIESZ WIEDZIAŁA, CO NAJLEPSZEGO MOŻESZ DLA SIEBIE ZROBIĆ. 

 

 

 

CENA 1077 ZŁ

Napisz na Instagramie

Najszyciej napisz do mnie na INSTAGRAMIE

KLIKNIJ

Napisz na Facebooku

Napisz do mnie wiadomość, a odpowiem na wszytskie twoje potrzeby.

KLIKNIJ

 

Zadzwoń

Jeśli chcesz zapytać o coś osobiście – zadzwoń. Jeśli nie zrealizujesz połączenia – napisz sms. 

Tel: 793 143 478

 

ORGANIZUJĘ BABSKIE FIT WYJAZDY OD 5 LAT,
ZOBACZ NASZĄ MINI GALERIĘ.

Kim jestem ?

Przede wszytskim kobietą, która stara się spełnić w każdej roli swojego życia. Prywatnie mama dwójki maluchów, żona i poszukiwaczka dobrych emocji. 

Zawodowo trenerka kobiet z 16 letnim doświadczeniem. Trenerka personalna i instruktorka fitness. 

Zapraszam ciebie do mojego FIT świata.