24-27 Październik 2024

FIT CAMP

Power Women

Najlepsze wyjazdy dla kobiet. Ogromna dawka FIT inspiracji, wiedzy i motywacji. Nie ważne na jakim poziomie zaawansowania jesteś – ten camp jest dla Ciebie jeśli tylko potrzebujesz spędzić czas w urokliwym miejscu i przeżyć zdrową przygodę. 

CO ZNAJDZIESZ W PROGRAMIE?

TRENINGI FIT & SLOW

Fit camp odpowiedni jest dla osób za równo początkujących jak i zaawansowanych. Moje 18-letnie doświadczenie prowadzenia zajęć grupowych i treningów personalnych pozwala mi dostosować intensywnośc ćwiczeń dla każdej uczestniczki. Na pewno możesz liczyć na wysoką jakość treningów i dobrą energię. 

WARSZTATY

Przygotowałam dla Ciebie bardzo wartościowe warsztay, które są rozwiązaniem na problemy kobiet z którymi mierzą się od lat. Uzyskasz profesjonalną wiedzę z zakresu treningu, odżywiania i motywacji do działania. Po tych spotkaniach będziesz wiedziała co i jak wprowadzić w swoje życie aby dokonać dużych zmian. 

KOBIECA ENERGIA

Moje Campy wyróżniają się tym, że od samego początku atmosfera pomiędzy uczestniczkami jest taka, jakbyśmy znały się od lat. Nie ważne czy przyjedziesz sama czy z grupą koleżanke bo od samego początku tworzymy jedną zgraną grupę. 

FIT ZAJĘCIA NA CAMPIE

SILNE POŚLADKI

Trening ukierunkowany na wzmocnienie mięśni pośladków. Podczas tych zajęć poznasz zasady prawidłowej rozgrzewki, najlepsze ćwiczenia, które modelują całe pośladki oraz dowiesz się jakich błędów unikać aby Twoje uda były smukłę, a pośladki jędrne i uniesione.

FIT JOGA

To połączenie klasycznej jogi oraz stretchingu dynamicznego. Płynne przejścia pomiędzy ćwiczeniami, które wpływają na elastyczność ciała i wydłużenie mięśni. 

BIODRA I KRĘGOSŁUP

Zdrowy ruch w biodrach jest niezwykle ważny dla każdej kobiety, która chce być sprawna na lata. Jeśli w dodatku pracujesz na co dzień przed komputerem lub zakładasz nogę na nogę to taki trening jest obowiązkiem w każdym tygodniu. 

TRENING FUNKCJONALNY

Trening z obciążeniem własnego ciała ale nie tylko. Każde ćwiczenie angażuje wiele grup mięśniowych dzięki czemu krótkie trening może okazać się bardzo efektyną jednostką modelującą ciało. 

TURBO SPALANIE

Trening, który wzmacnia i ujędrnia ciało przy jednoczesnym intensywnym spalaniu tkanki tłuszczowej. Trening angażuje do pracy: uda, pośladki, brzuch a także ramiona i plecy. 

SLOW JOGA

Spokojne zajęcia o charaktere wyciszającym układ nerwowy. Slow joga odpręża, daje możliwość pracy z oddechem i ciałem. 

Miejsce – Studio Burdąg

Odrestaurowane na przestrzeni lat budynki funkcjonalne, które tworzą wyjątkowo zapraszający klimat. Zadbano tu o najdrobniejsze szczegóły: wiele mebli to perełki z targu staroci, na ścianach wiszą obrazy i plakaty znanych artystów, a herbatę można wypić w filiżankach z serwisu. Do dyspozycji gości oddano dwa budynki – Oborę i Stodołę oraz ogrodzony teren Studia, a w nim: basen, staw z rybami, ogródek warzywny, sad i palenisko do ogniska. Studio Burdąg położone jest wśród pól i lasów, a od najbliższego sąsiada dzieli nas kilkaset metrów. Zapewnia to poczucie intymności i umożliwia pełne oderwanie się od codziennych problemów. Nie usłyszycie u nas hałasu samochodów, zamiast tego każdego dnia koncert ptaków, w ciepłe wieczory żaby znad stawu, a jesienią – rykowisko. Codzienne zachody słońca zapierają dech w piersiach. 

CENA ZAWIERA:

– 3 noclegi w klimatycznych pokojach
– Pełne wyżywienie (zaczynamy czwartkową kolacją, a kończymy niedzielnym obiadem)
– Zajęcia fitness
– Warsztaty tematyczne
– Ognisko i wieczory integracyjne

WARSZTATY NA CAMPIE

SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ Z BRZUCHA

Obalimy wszytskie mity dotyczące spalania tkanki tłuszczowej z brzucha. Poznasz sposoby na to aby uzyskać smukły brzuch. Dowiesz się jak treniwać i co jeść aby zmniejszyć obwody tali. 

6 NAJGORSZYCH FIT BŁĘDÓW, KTÓRYCH JUŻ NIE POPEŁNISZ

Ten warszat pokaże ci jakie błędy popełniają kobiety od lat, kiedy decydują się na rozpoczęcie procesu odchudzania. Otrzymasz również rozwiązania na to jak zrobić inaczej aby twoje działania przynosiły 100 % efektów. 

MIT MOTYWACJI - POZNAJ KLUCZ DO KONSENWENCJI

Jeśli chcesz dokonać jakiejkolwiek zmiany to musisz posiadać odpowiednią ilość chęci, determinacji i motywacji. Podczas tego warsztatu poznasz klucz, dowiesz się od czego tak naprawdę zależy twoja chęć do działania. 

WARSZTATY REDUKCJI STRESU

Jeśli zredukujesz w swoim życiu poziom stresu o zaledwie 2%, to dajesz sobie +20% więcej skuteczności w procesie zmiany swojej sylwetki czy nawyków. Poznasz 4 skuteczne narzędzia, które pozwolą ci redukować stres w codzienności. 

3 ZASADY ODŻYWIANIA DZIĘKI KTÓRYM SCHUDNIESZ

Trzy proste zasady dzięki którym moje podopieczne chudną kilka kilogramów w zaledwie kilka tygodni. Jeśli te zasady staną się twoim nawykiem uwolnisz się o emocjonalnego podjadanie i zaczniesz organizować swoje jedzenie. 

HARMONOGRAM WYJAZDU

CZWARTEK

16:00 Zakwaterowanie

18:00 Kolacja

19:00 Slow Joga

20:00 Integracja

PIĄTEK

7:30 Poranny jogging

09:00 Śniadanie

10:00 Warsztat

11:00 Zajęcia silne pośladki

13:00 Obiad

15:00 Warsztat

16:00 Slow joga

18:00 Kolacja

19:00 Integracja z kieliszkiem prosseco

SOBOTA

09:00 Śniadanie

10:00 Warsztat

11:00 TURBO SPALANIE

13:00 Obiad

15:00 Kręgosłup i Biodra

16:00 Warsztat

18:00 Kolacja

19:00 Ognisko integracyjne

NIEDZIELA

09:00 Śniadanie

10:00 Trening Funkcjonalny

11:00 Warsztat

13:00 Obiad 

Zakończenie 

OPINIE

BRAK MIEJSC! Zapisz się na listę rezerwową. Napisz wiadomość: kontakt@edytaszymkiewicz.pl

1347 zł/ 1547 zł