FIT KOBIETA POŚLADKI I BRZUCH

II EDYCJA PROGRAMU

Uporządkujmy chaos informacyjny. Skupmy się na jakości, a nie na ilości. Postawmy na realne efekty pracy nad piękną sylwetką i zdrowym ciałem.

 

 

Jasny plan działania i szybko widoczne efekty!

Program 10-tygodniowy stworzony dla kobiet przez kobietę, mamę i trenerkę personalną z 16-letnim doświadczeniem.

Dlaczego zobaczysz efekty? 

Program idealny dla każdej zapracowanej mamy i kobiety. 

1. JAKOŚĆ, NIE ILOŚĆ. Postaw tylko na 3 treningi w tygodniu, ale rób je dobrze. Otrzymasz ode mnie uporządkowany plan na 10 tygodni ze stopniowym zwiększaniem intensywności. Przed rozpoczęciem programu odsłuchasz nagranie video w którym jasno i konkretnie wyjaśniam jak ćwiczyć aby osiągać najlepsze efekty. Jeśli zależy ci na redukcji tkanki tłuszczowej z obwodów ciała i ujędrnieniu to musisz postawić na konkretny rodzaj pracy treningowej, który w moim programie możesz wykonać w domu lub na siłowni.

2. WIDOCZNE EFEKTY JUŻ PO 3 TYGODNIACH.  Tyle czasu wystarcza uczestniczkom programu aby zredukować masę ciała nawet o 3 kg oraz zmniejszyć pomiary obwodów brzucha o kilka centymetrów. Każda zastosowała się do metody odżywiania (omawianej w programie), która bez liczenia kalorii pomaga wyeliminować podjadanie. Dodatkowo otrzymasz masę przepisów i planów odżywiania.

3. PLAN I ANALIZA. Dużą wartością programu jest 1O-tygodniowy dziennik, który będziesz wykonywać każdego dnia. Dzięki temu zauważysz zmiany, które wprowadzasz do swojej codzienności, zaczniesz zwracać uwagę na żywienie i dokonasz samokontroli. 

4. SMUKŁY BRZUCH I JĘDRNE POŚLADKI. Treningi video to zestawy ćwiczeń, które zaangażują wszystkie mięśnie pośladka, nóg i brzucha. Nie będziesz musiała wykonywać żadnych dodatkowych treningów modelujących. Te treningi naprawdę działają!! 

 

Co znajdziesz w programie?

Platforma treningowa

Na platformie treningowej dostępne będą dla Ciebie pełne nagrania video (380 minut).  To zestawy treningowe składające się z najskuteczniejszych ćwiczeń, które modelują sylwetkę. Główną uwagę kierujemy na pośladki, uda, brzuch, ale nie zapominamy oczywiście o plecach i ramionach. Dodałam również dwie (niezwykle ważne!) sekcje “stretching”.

Każdy trening jest szczegółowo opisany. Dzięki temu doskonale będziesz wiedziała, jaki stopień intensywności wybrać oraz jak dobrać obciążenie w poszczególnych ćwiczeniach. Podaje proponowane obciążenie dla dwóch stopni zaawansowania. Jeśli chcesz efektów – zastosuj się do mojej propozycji:)

Wyzwanie trwa 10 tygodni, a dostęp do programu otrzymujesz na 14 tygodni.

 

 

 

Wideo instruktażowe

To, co mogłam latami zauważyć podczas mojej trenerskiej pracy to fakt, iż nie osiągamy zamierzonych rezultatów sylwetkowych, ponieważ ćwiczenia, które wykonujemy, oparte są na złej technice. Zwłaszcza gdy ćwiczymy sami w domu.

Postanowiłam uporządkować chaos informacyjny, wobec czego oprócz nagrań z pełnymi treningami, znajdziesz również wideo instruktażowe. Filmy, gdzie pokazuję i tłumaczę technikę wykonania poszczególnych ćwiczeń. 

W każdym nagraniu zwracam uwagę na najczęstsze błędy i przekazuję dwie solidne wskazówki, które pomogą Ci lepiej wykonywać dane ćwiczenie.

Dzięki temu, możesz ćwiczyć bez kontuzji, bez napięć mięśniowych, za to z lepszym efektem kształtowania mięśni, na których się koncentrujesz. 

Dziennik motywacyjny

Na platformie czeka na Ciebie do pobrania papierowy dziennik treningowo – żywieniowy na 10 tygodni.

Co znajdziesz w dzienniku?

  • Miejsce na pomiary początkowe/ pomiary po 5 tygodniach i po 10 tygodniach.
  • Plan treningow i aktywności spontanicznych rozpisany tydzień po tygodniu. Dwa poziomy zaawansowania.
  • Puste karty żywieniowe w których będziesz zapisywać swoje żywienie i ilośc wypijanych płynów.

#1 BONUS PLATFORMA      “FIT TO STYL w głowie i na talerzu”

  • Ponad 200 zdrowych przepisóW: śniadania, obiady, kolacje, przekąski i desery
  • Gotowe plany odżywiania na 5,4 lub 3 posiłki bez liczenia kalorii
  • Webinar – Jaką wybrać metodę odżywiania i jak ją zastosować w życiu codziennym aby bez liczenia kalorii stracić na wadze – Edyta Szymkiewicz.
  • 1,5 h webinar “Dlaczego warto przestać się odchudzać” z psychodietetykiem Natalią Kalinowską

Miejsce w którym pomagam organizować zdrowe jedzenie dla Ciebie i twojej rodziny bez liczenia kalorii i bez presji

SPRAWDŹ TUTAJ!